ניקוי שטיחים בנתניה

קצרים בזמן? חייגו עכשיו או השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם!

ניקוי שטיחים בנתניה

אם הגעתם לפוסט זה – סימן שגם אתם אוהבי שטיחים ניידים בבית. הוא מקנה לנו אווירה חמימה בתקופות החורף, מוסיף המון צבע ונעימות לסלון או לחדרי השינה שלנו. והוא פריט עיצובי מהשורה הראשונה. בלעדיו הסלון נראה לנו פתאום קצת ריקני, אף שיש פריטי ריהוט רבים מסביב. שמירה על ניקוי השטיחים הוא מעלה ראשונה, מכיוון שהוא נוטה להתלכלך הכי הרבה מכל הרהיטים בבית. אנו הולכים עליו גם עם נעליים וגם עם רגליים יחפות וזו סיבה מספיק טובה לשמור עליו בריא. ככל שעובר הזמן השטיח מקבל גוון עצוב וקודר, הצבעים אינם זוהרים והוא מתחיל לשדר לנו עצבנות. וזה בדיוק יהיה הזמן, לקרוא לחברת ניקוי שטיחים מקצועי בנתניה במחיר הוגן, אשר תגיע לביתך ותיקח את השטיח לניקוי יסודי במפעל ותחזיר לכם אותו חזרה כאשר הוא השטיח נראה שמח, מלא בצבע ומחייך.

ניקוי שטיחים מקצועי בתניה
ניקוי שטיחים מקצועי בנתניה כדאי לעשות רק במפעל

זמן קריאה משוער: 7 דקות


למה ניקוי במפעל ולא בבית הלקוח?

אם אתם אוהבים ניקיון בוודאי תסכימו איתנו על כך שאם מנקים אז מנקים כבר עד הסוף. ניקוי מעל פני השטח של השטיח ללא ניקוי עמוק ויסודי אולי תשאיר אותו במראה מחודש, אך לא תקבלו את התוצאה הרצוי אם אתם אוהבים שהשטיח שלכם לא רק יראה נקי אלה יהיה נקי באמת. ניקוי שטיחים מקצועי בנתניה במפעל יבטיח לכם לקבל שטיח במקסימום תוצאות במינימום מחיר, תוך שמירה מלאה על איכות השטיח ולא לגרום לו לנזקים מיותרים. ניקוי במפעל מתבצע על ידי המומחים הטובים ביותר בארץ, אשר להם ניסיון רב באבחון סוג השטיח וסוג הבד. אבחון זה נחוץ על מנת לטפל בשטיח בדיוק כמו שצריך לפי הספר מבלי להשאיר לכתם שום סיכוי.

ניקוי שטיחים במפעל ליד נתניה
לאחר ניקוי שטיחים במפעל ליד נתניה השטיח חוזר נקי וארוז


מה מיוחד לשלוח ניקוי שטיחים במפעל בנתניה?

לעומת ניקוי שטיחים המתבצע בבית הלקוח בנתניה בו יש לבעל המקצוע זמן מוקצה לביצוע העבודה. שליחת השטיח לניקוי במפעל, משאיר את כל הזמן שבעולם לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר. ללא תלות וקושי לעמוד בלוח הזמנים ולהבטיח תוצאות עד 100% לשביעות רצון הלקוחות. הניקוי מתבצע תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר אשר נבנה במיוחד לביצוע מטלה זו בלבד. חומרי ניקוי איכותיים ומומחים העובדים דור שני ושלישי בתחום השטיחים, ינקו את השטיח בצורה כזו, שאפילו אתם לא תאמינו שהיה ניתן להגיע לתוצאות כאלה. ניקוי שטיחים במפעל גם נותן לכם את השקט שלכם. אין צורך לתאם מועד בהם אתם צריכים להיות שעה או שעתיים בבית. להתעסק עם סביבת מים ולהזיז את הריהוט. ואין צורך לשמוע את השואב האבק אשר יגרום לאוזניים שלכם לצלצל יום שלם. פשוט וקל, תנו לנו לחברתSOS Clean לדאוג לכל הבעיות ואתם תמשיכו להנות מהחיים.


מתי להזמין שירות ניקוי מקצועי?

ניקוי שטיחים בנתניה מומלץ לבצע מיד אחרי תקופות החורף ולפני בוא הקיץ. לפחות פעם אחת בשנה. בתקופה זו בדרך כלל השטיחים יהיו במצבם המלוכלך ביותר אחרי תקופת העונה החורפית אשר נגמרת עם סוף פסח. כתמי אוכל של חגים, בוץ הנעליים וחול שהצטבר בשמך השנה הם רק חלק מהבעיה. הבעיה הנוספת, היא קרדית אבק הבית האוהבת במיוחד את תקופת בוא האביב והקיץ. תנאי הטמפרטורה מושלמים לרבייה וגידול החיידקים, ולכן אנו ממליצים לקחת את השטיח לניקוי יסודי ולהשאיר אותו ארוז באחסון לתקופת הקיץ. נוכל להחזירו לחיקינו בתקופת החורף, כאשר מגעו המלטף של השטיח שוב יענג את כפות רגלינו לטובה.

מחיר ניקוי שטיחים בנתניה

קודם כל על מנת להבין טוב את מחיר ניקוי השטיחים בנתניה, יש צורך לחלק אותו ל2 קטגוריות: מחיר ניקוי שטיחים בנתניה במפעל ומחיר ניקוי שטיחים בבית הלקוח.

עלות ניקוי שטיחים בבית הלקוח מתחיל החל מ300 שח. או לפי 50 שח למ"ר עבור ניקוי שטיח נייד מבד סינתטי. עבור ניקוי שטיח מבד טבעי כגון צמר, כותנה, משי ויסקוזה. המחיר יעלה ל65 שח למ"ר. ניקוי שטיחים מקיר לקיר מחושב לפי חדר בודד ב400 שח או לפי 30 שח למ"ר עד 100 מ"ר. מטראצ' גבוהה יותר מ100 מ"ר, המחיר יורד ל20 שח למ"ר.

עלות ניקוי שטיחים במפעל בנתניה יעלה כ65 שח למ"ר עבור שטיח מבד סינתטי, ויכול להגיע עד 80 שח למ"ר עבור שטיחים מבד טבעי עבודת יד. הניקוי יכלול ללא תוספת עלות טיפול נגד ריחות רעים והובלה הלוך-חזור.

אם אתם רוצים רוצים לקבל מחיר מוזל יותר לניקוי, כדאי לנקות מספר פריטים גדול יותר ובכך לקבל הנחה, אנו מתמחים גם בניקוי ספות בנתניה והסביבה. תוכלו לבדוק איתנו כמה יעלה לנקות גם את הספה והשטיח וליהנות ממחיר מבצע משולב.

ניקוי שטיחים בנתניה מחירמחיר למ"ר
ניקוי שטיח סינטטי חלק בבית הלקוח50 ש"ח
ניקוי שטיח סינטטי חלק במפעל65 ש"ח
ניקוי שטיח שאגי במפעל75 ש"ח
ניקוי שטיח צמר/כותנה במפעל85 ש"ח
ניקוי שטיח ויסקוזה במפעל100 ש"ח
ניקוי שטיח משי במפעל120 ש"ח
ניקוי שטיחים מקיר לקיר לחדר עד 15 מ"ר450 ש"ח
ניקוי שטיחים מקיר לקיר עד 100 מ"ר30 ש"ח
ניקוי שטיחים מקיר לקיר מעל מ"ר15-25 ש"ח
חיטוי ונטרול ריחות שתן15 ש"ח
ניקוי שטיח אחרי הצפה20 ש"ח

ניקוי שטיחים עם חברת SOS Clean

אם אתם מחפשים חברה רצינית המכבדת את עצמה ואת השטיח שלכם בנתניה, אתם תרצו להזמין את שירותיה של חברת ניקוי שטיחים מקצועית כמו SOS Clean. חברה מובילה בתחומה אשר תבטיח לכם לא רק תוצאות נהדרות, אלה גם איכות בשירות ובאחריות ובמקצועיות. אנו לא מחפשים לעשות "כסף על הגב שלכם", ולנקות לכם שטיח בביתכם מבלי לקבל תוצאות כמו שתרצו. מסיבה זו, אצלנו הניקוי מתבצע לרוב ניקוי איכותי ומקצועי במפעל. בכך אנו שומרים על השם שלנו ועל השטיחים שלכם.

לאחר הניקוי כך תשמרו על תחזוקה

אז החלטתם להזמין את ניקוי השטיחים שלכם בנתניה איתנו, מעולה אנו שמחים שבחרתם דווקא אותנו לבצע עבורכם את העבודה. אתם יכולים להיות רגועים כי עשיתם את הבחירה הנכונה. השטיח יחזור אליכם נקי ורענן. וכחלק מהשירות אנו שמחים להעניק לכם כמה טיפים יעילים לשמירה בריאה ותחזוקה נכונה שח השטיחים.

טיפ 1 – שאבו את השטיח לפחות אחת לשבוע עם שואב בעל פילטר HEPO. פילטר זה מבטיח שהקרדית אבק הבית נשארת במיכל ולא מפזרת לכם בבית. שאיבה של השטיח מומלץ לעשות לאט, על מנת להשטיח שאתם שואבים גם מעומק השטיח ולא רק מעל פני השטח.

טיפ 2 – הפכו את השטיח לצד הפנימי (הצד של הריצפה) ושאבו גם מהצד הזה. רכשו תכשיר לניקוי שטיחים, לדוגמה כמו של "סנו" או "יעקבי" ופעלו לפי הוראות יצרן. ניקוי זה יעזור בשמירה לאורך זמן עד ניקוי מקצועי. תנקה כתמים קלים אך לא רק, פעולה זו תשמור מפני הפיכת כתמים אלו לכתמים קלים לניקוי ולא תגרום להם להיקבע עמוק יותר בתוך הסיב.

טיפ 3 – שמירה נכונה מתחילה קודם כל בתודעה. תזכו כתם ככל שהוא חדש וטרי קל יותר לנקותו. במידה ונשפך לכם משהו שומני על השטיח, פעלו מהר. ערבבו בקערת כף אבקת כביסה (מומלץ שתכיל אינזימים) ו1 ליטר מים. שפכו מעט מהתערבות על הכתם, ושפשפו קלות בעזרת מברשת רכה. נגבו בעזרת מטלית יבשה ותייבשו בעזרת מאוורר או פן ממרחק בטוח.

בהצלחה.

קצת על עצמינו

מאמר זה הוגש על ידי אלכסנדר, בעלי חברת SOS Clean ניקוי ספות, שטיחים, מזרונים וריפודי רכב בנתניה ובמרכז הארץ. אלכסנדר מתמחה בניקוי והסרת כל סוגי הכתמים כגון: דם, שתן, צואה, עובש, חלודה, אוכל, שמן ,שומן וזיעת גוף. תוכלו למצוא מידע נוסף על סוגי כתמים ודרך הסרתם באופן עצמאי בתפריט "מאמרים וטיפים".

עוד בנושא ניקוי שטיחים

Email
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter

טיפים נוספים

ניקוי שטיח פרסי

חברתנו SOS Clean – הוא הפתרון המושלם עבור ניקוי שטיח פרסי שלכם. צוותנו יגיעו אליכם במהירות בזק לאיסוף השטיח למפעל ונדאג להחזיר לכם אותו כמו

קרא עוד »

ניקוי שטיחים ברחובות

היי אורח/ת, שמי אלכס בעלי חברת SOS Clean החברה הגדולה והמדורגת ביותר בישראל בתחום ניקוי שטיחים. אם את/ה מחפשים ניקוי שטיחים ברחובות וזקוקים לשטיח שלכם

קרא עוד »

ניקוי וילונות בהוד השרון

לכל אחד ואחת מאיתנו יש בבית חלונות, שעליהם מגנים וילונות. הווילונות יכולים להיות קטנים או גדולים, כהים או בהירים, ובשלל צורות ודוגמאות. התפקיד הראשי והחשוב

קרא עוד »

להזמנות והצעת מחיר

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם