שעות עבודה: א-ה: 8:00-20:00 ו: 8:00-12:00

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים מקצועי במפעל

קצרים בזמן השאירו לנו הפרטים ונחזור אליכם

ניקוי שטיחים בבית

אם הגעתם לכתבה זו סימן שגם אתם זקוקים למידע על ניקיון השטיחים שיש לכם בבית בצורה נכונה ויעילה. שטיח הוא מרכז הסלון ומככב בו יותר מכל פריט אחר בגלל גודלו ותופס מייד את עינינו. הוא מקנה אווירה חמימה ונעימה וגם יוקרתית בחלל החדר. בין אם הוא נמצא בסלון, בחדר הילדים או בחדרי השינה. כולנו דורכים עליו במהלך היום, אך הוא לא נעלב, וממשיך להעניק את המראה שאנו אוהבים. ניקוי השטיח דורש פעולה שגרתית של תחזוקה שוטפת אחת לשבוע או לפחות אחת לשבועיים. שטיח הוא הפריט החשוף ביותר לאבק, פירורי אוכל, קרדית אבק הבית וחיידקים. הניקוי שאנו מבצעים לבד בדרך כלל שיטחי בלבד בשאיבת אבק. אחרי זה מה, זה פשוט לא מספיק והבעיה הגדולה ביותר קורת כאשר נוצר כתם שלא הצלחנו לנקות לבד. במאמר זה תקבלו מדריך מעמיק ומפרט כיצד לשמור על תחזוקת נכונה של כל סוגי השטיחים שקיימים. ניקוי שטיחים בבית מסוג מקיר לקיר, ניקיון שטיחים ניידים, כיצד לבצע ניקוי בבית באופן עצמאי. ומתי כדאי להזמין ניקוי שטיחים מקצועי.

מדוע חשוב בכלל ניקוי שטיחים?

אנחנו הולכי על שתיים. לעיתים אוהבים ללכת על השטיח עם רגליים יחפות. בתקופות החורף נתחמם מהשטיח הנעים ואז ניפול על הספה שלנו או המיטה. ולאלו שיש ברשותם הולכי על ארבע, המטיילים בעולם החיצוני, מעבירים את כל הלכלוך אל השטיח. ילדינו יכולים לשבת ולשחק על השטיח אשר מופרד מהרצפה ויוצר שכבת בידוד חמימה. כל זה הוא אסון לבריאותנו. שטיחים הם מקור למחלות בבית. ברכת מצבור של חיידקים ותופעות אלרגיות הנובעות בעיקר מקרדית אבק הבית שעורבת שם ללא הפסקה. אחת לתקופה אנחנו חייבים לעשות ניקוי שטיחים יסודי. ניקוי כזה, ישמיד את כל המצבור אשר נוצר. יפחית סיכויים למחלות שונות והתפתחות האסתמה. בייחוד למי שיש לו ילדים קטנים ובעלי חיים שחיים בסביבתנו.

מדוע חשוב לנקות אותם באופן מקצועי?

שטיח אינו דבר שקל לנקותו באופן יסודי. להבדיל ממוצרי טקסטיל אחרים, לא את כל השטיחים ניתן לכבס במכונת כביסה ולקבל תוצאה טובה ואיכותית. גם אם ברשותכם שטיח קטן שניתן לקיפול. שכבת האבק והחול שהצטברו בתוכו יכולים להרוס את מכונת הכביסה ואף לפגוע בסיבי השטיח. שאיבת השטיח על בסיס קבועה תוריד את רמת החול, לכלוך והאבק. יחד עם זאת, לא תוכלו לגמרי להיפתר מזה. שטיחים נארגים לעיתים עם שכבת פלסטיק או שעווה או אריגה צפופה בתחתית ואינם מתאימים לניקוי במכונה. ניקוי שטיחים לבד ניתן גם לבצע עם תכשירי ניקוי ביתיים. אך החומרים על המדף הם אוניברסליים ולעיתים אינם יעילים ואינם מנקים ביסודיות את השערות השטיח עד לשורש. הניקוי בהם מתאים לתחזוקה שוטפת ומראה סביר. אך הם לא יטפלו בשורש הבעיה של חיידקים ואינם מספיקים לכתמים קשים. ניקוי יסודי מחייב מכשור וטכנולוגיה מתקדמת בכדאי להביא למראה החדש שלו כפי שהכרתם אותו לראשונה.  

ניקוי שטיח מכתמי קפה
ניקוי שטיח מכתמי קפה

ניקוי שטיחים מקצועי איך זה עובד

בשלב הראשון כבר בשיחת הטלפון שלכם איתנו. אנו בחברת SOS Clean , נבצע תיאום ציפיות עבור שיטת הניקוי המתאימה ביותר לאופי השטיח שלכם. בחירת אופן הניקוי מתבצע על ידי צוות המומחים שלנו כאשר אנו נשאל מספר שאלות. אפשרות זו, ניתנת גם על ידי ביקור איש מקצוע בביתכם אם אינכם בטוחים ורוצים ייעוץ פרונטלי. נציגנו יגיע אל ביתכם וכמומחה בתחומו בזיהוי וניקוי שטיחים באופן מקצועי עם ניסיון רב שנים, הוא יבצע אבחון מלא וייתן את דגשיו: על הערכת גיל השטיח, את סוגו, את גודלו ע"י מדידה במטר מרובע, את מורכבותו לניקוי לפי צפיפות האריגה ורמת הכתמים. ותקבלו הצעה מדוייקת, במחיר ללא תחרות. אופן הניקוי יתחלק לשתי שיטות ניקוי מקובלות לפי התאמה לשטיח שלכם

שיטות ניקוי שטיחים ניידים שלנו

הראשונה ניקוי שטיחים ניידים במפעל אנו ניקח את השטיח מביתכם ונחזיר אותן לכל היותר עד 7 ימי עסקים. בתהליך הניקוי השטיח יעבור ניעור של כל הלכלוך, חול וכל תוצר אחר אשר הצטבר בין האריגים תוך שימוש במכונה מקצועית המדמה את ה"דופק שטיחים" שאנו מכירים. בחירת חומר הניקוי הכולל חיטוי המתאים לסיב השטיח כגון צמר, כותנה, משי או סיבים סינתטיים והשרייה למשך 30 דקות. קרצוף במכונה מיוחדת להסרת כל הכתמים הקשים, וייבוש בתנאים אופטימליים בכדאי לא לפגוע בשטיח. ניקוי השטיחים יכלול: ניקוי עמוק ויסודי, חיטוי מפני חיידקים, עובש, בקטריות וקרדית אבק הבית. הסרת כתמים גם הקשים ביותר, הסרת כל הלכלוך, חול ובוץ שהצטבר. נטרול ריחות רעים כגון שתן, קיא, עובש רטיבות וריקבון. התוצאות שמתקבלות הן שטיח במצב כמעט חדש לחלוטין והחזרת גמישות המרקם למצבו הראשוני.

ניקוי שטיח מכתמי שתן
ניקוי שטיח מכתמי שתן

השיטה השנייה היא ניקוי שטיחים ניידים בבית הלקוח בתהליך השטיח יעבור ריסוס בחומר ניקוי וחיטוי המתאים לסוג הסיב לפי הזיהוי שביצענו. השרייה של 15-20 דקות לחלחול החומר עמוק ככל הניתן לריכוך הכתמים ונטרול הריחות. ובעזרת מכונה שמנקה בשיטת הזרקה-ויניקה יעבור שטיפה במים חמים עד 90 מעלות צלזיוס. השטיח יתייבש תוך 24 שעות בבית הלקוח, והתוצאות שתתקבלנה – ניקוי על פני השטח בלבד. הסרת כתמים קלים עד בינוניים וניקוי וחיטוי על פני השטח בלבד. סוג הניקוי הזה מתאים בעיקר לשטיחים שטוחים מבד סינתטי. אך לא תמיד, מכונות הניקוי אינם חזקות מספיק בהחדרת המים לניקוי שטיחים סינטטיים מסוג שאגי ושטיחים עבים וכבדים אחרים לניקוי בבית. בדים טבעיים כגון צמר, כותנה, ויסקוזה ומשי חייבים תנאי ייבוש מהירים ולעיתים ניקוי ידני בלבד, כזה שהוא עדין שלא לפגוע באריגה.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר אינו נפוץ בבתים בישראל כמו שהוא נפוץ ביתר העולם ובסיבה לכך כנראה החום בישראל. שטיחים מקיר לקיר נפוצים יותר בצפון הארץ ובמרכז בעיקר בגני ילדים או בחדרי ילדים בבתי מגורים, הרוצים לתת תחושת חמימות לריצפה. ובעיקר נפוצים במשרדי חברות. לצד היתרון בחמימות הריצפה ישנו חסרון בולט בכך שקשה עד מאוד לשמור על תחזוקה נכונה ונקייה של השטיחים. הסרת כתמים הופכת לאתגר לא קטן לניקוי עצמאי וכל נוזל שנשפך חובר לאוסף כתמים ישן. חברות ניקיון במשרדי החברה אומנם עושות מאמץ בתחזוקת השטיחים וניקיון ע"י שאיבה על בסיס שבועי ואף קרצוף ומגיעות לתוצאות יפות. אך בכל מקרה רצוי להזמין חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר אחת לשנה לפחות על מנת להחזיר את השטיחים צבעם המקורי להסרת כל התכמים שהצטברו במהלך השנה.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר בשיטה שלנו

שלא כמו ניקוי שטיחים ניידים, ניקיון של שטיחים מקיר לקיר מורכב בהרבה. הסיבה לכך שהם אינם ניתנים להזזה, הרמה או הפיכה. ופעולת הניקוי שלהם מצריכה שימוש במכשור מתקדם וחזק ביותר בתחום ניקוי הריפודים. לחץ הזרקה חייב להיות מינימום 500 PSI וכוח שאיבה כפול על מנת להשאיר את השטיח יבש ככל הניתן. שטיחים מקיר לקיר עשויים להיות מוכתמים פי 10 משטיחים רגילים והסיבה כמובן נעוצה בשימוש הרב של הליכה יום יומית בנעלים. כתמי קפה, בוץ של החורף, וכתמי אוכל ונוזלים אחרים. ניקוי שטיחי קיר לקיר מחייב קרצוף ע"י מכונת פוליש לשטיחים כמו שאנו עושים הברשה כאשר מנקים את הספות או כאשר מבצעים ניקוי שטיחים במפעל. בניקוי שטיחים מקיר לקיר נדרש כוח עוצמתי להחדרת חומרי הניקוי ופירוק הכתמים, מה שיאפשר לאחר מכן לגשת לשלב השטיפה כאשר רוב הכתמים פורקו ורק מחכים להוצאתם. את השטיפה מבצעים במים הקרובים ל90 מעלות חום. הוספת חומרי חיטוי בשילוב מים חמים מבטיחה תוצאה שטיפה נהדרת וחיטוי מלא. התוצאה המתקבלת הוא שטיח במראה חדש ונעים כמעט כמו ביום שפרסו אותם בהתחלה.  

ניקוי שטיח מכתמי יין
ניקוי שטיח מכתמי יין

שאלת מיליון דולר – אחת לכמה זמן לבצע ניקוי שטיחים מקצועי?

בין אם מדובר בניקוי שטיחים ניידים או ניקוי שטיחי קיר לקיר, שאלת הזמן אינו מדע מדוייק ומשתנה משטיח לשטיח לפי הסוג והשימושים השונים. כמו שאנו מבצעים ניקיון הבית על בסיס שבועי מומלץ לבצע לשטיח ניקוי מקצועי לעיתים קרובות. שאלת, "אחת לכמה זמן לבצע ניקוי שטיחים מקצועי" הוא עניין יותר כלכלי ממדעי. במידה ואתם רוצים תשובה פחות פוליטית מומלץ לבצע ניקוי לשטיחי קיר לקיר אחת לחצי שנה לפחות בשל היותם נוטים להתלכלך ברמה גבוהה יותר. וניקוי שטיחים ניידים אחת לשנה. אך אם מדובר בבית עם ילדים או פעוטות המלצתנו היא לבצע ניקוי שטיחים מקצועי במפעל פעמיים בשנה על מנת לשמור על בריאותכם ובריאותם.

האם כל שטיח אפשר לנקות בבטחה?

התשובה היא כן. כל שטיח ניתן לניקוי אך חשוב להיות הוגנים. לא כל כתם ניתן להסרה במיוחד כאשר מדובר על שטיחים עבודת יד טבעיים העשויים מכותנה, צמר, ויסקוזה או משי. אך גם כאשר מדובר על שטיחים טבעיים הארוגים במכונה. שטיחים מבד טבעי דורשים ניקוי עדין במיוחד, כזה שלא יפגע בסיבי הטקסטיל. הוצאת כתמים כגון שמן תעשייתי משטיח טבעי עשוי להיות מטלה כמעט בלתי אפשרית. הסרת כתם דיו משטיח ארוג עבודת יד יהיה שונה מהסרת כתם דיו משטיח סינטטי לדוגמה.

לנקות שטיח סינטטי לעומת זאת אינו מצריך מחשבה עמוקה. הכתמים יורדים די בקלות והתוצאות המתקבלות יכולים להגיע עד 100% ניקיון והסרת כל הכתמים. ניקוי שטיח סינטטי אפשרי לעשות אפילו במכונת כביסה, בתנאי שיש איפה לתלות את השטיח לייבוש. שטיחים סינטטיים עמידים לחומרי הניקוי ומים ותוכלו לנקות לבצע ניקוי שטיחים באופן עצמאי ללא חשש.

ניקוי שטיחים מחיר

מחיר ניקוי שטיחים ניידים

מחיר ניקוי שטיח נקבע לפי סוג הטקסטיל (טבעי או סינטטי), גודל השטיח (במטרים מרובעים), סוג השטיח (שטיח נייד או מקיר לקיר) ואופן הניקוי (בבית הלקוח או במפעל). ניקוי שטיחים ניידים יקר יותר מניקוי שטיחים מקיר לקיר והסיבה העיקרית שהוא קטן בהרבה ולבעלי המקצוע יש מינימום הזמנה ששווה להגיע לבית הלקוח שיעמוד על 300 ₪ לרוב. במידה והשטיח ניתן לניתן לניקוי בבית הלקוח– העלות עבור הניקיון תהיה בית 50-60 ₪ למ"ר. במידה ונדרש לקחת את השטיח לניקוי מקצועי במפעל המחיר יזנק בין 65-80 ₪ למ"ר.

מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר

מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר נע בין 13-25 ₪ למ"ר והדבר תלוי בגודל המקום. ככל ששטח המקום גדל המחיר יורד ומשתלם יותר לתת הצעת מחיר אטרקטיבית על מנת לסגור את העסקה. שטיחים עד 100 מ"ר יעלו בין 20-25 ₪ למ"ר ושטיחים מעל 100 מ"ר המחיר יתחיל לצנוח משמעותית. אך כאשר מדובר על הזמנה עבור ניקוי חדר בודד עד 15 מ"ר המחיר לא ירד מ400 ₪. שווה לבדוק את גודל השטיח למדוד עצמאי ולמסור נתונים מדוייקים לחברת אותה תרצו להזמין.

ניקוי שטיח מכתמים

רוצים לחסוך ולשלם מחיר ניקוי שטיחים במפעל זול יותר? זה אפשרי

לא רוצים לוותר על ניקוי השטיח במפעל, אך העלות קשה לכם, אין בעיה. אנו מציעים לכם לבצע ניקוי שטיחים במפעל במחיר ניקוי שטיחים בבית הלקוח. כל מה שזה מצריך ממך הוא להגיע אלינו במקום שאנו נגיע אליכם. גלגלו את השטיח, זרקו אותו באוטו, אם אתם גרים במרכז הארץ, תגיעו אלינו ישירות תוך מספר דקות. ואיזה מגניב, תקבלו את השטיח מוכן תוך 7 ימים עסקים אצלכם בבית. והמחיר? כאילו שניקינו אותו אצלכם בבית – בלי תוספת!

שאלות – תשובות נפוצות בניקוי שטיחים

אנו בחברת SOS Clean ממליצים כל שטיח לקחת לניקוי עמוק ויסודי במפעל. הסיבה שתוצאות הניקוי המתקבלות בניקוי שטיחים במפעל טובות לאין שיעור תמורה להפרש שאינו גדול. הוא אינו גוזל זמן ניקוי וייבוש בבית הלקוח. והסיכונים פוחתים לנזקים שעלולים להיווצר מניקוי לא מקצועי.

ניקוי שטיחים ניידים או מקיר לקיר בבית הלקוח עד 15 מ"ר לוקח עד שעה וחצי לכל היותר. ניקוי שטיחים במפעל ל גוזל זמן. השטיח נלקח מבית הלקוח. ומוחזר תוך 7 ימי עסקים כאשר הוא ארוז בניילון נושם ויכול להיות מאוחסן עד להגעת החורף.צמוקו בלוקריה.

בהחלט כן. בשטיחים סינטטיים אנו מתחייבים להסרה עד 100% של כל הכתמים במידה וכתמים אלו הם לא נזק בלתי הפיך. במידה ויש נזק כזה, אנו נתאם ציפיות לפני שניקח ממכם את השטיח. ניקוי שטיחים טבעיים חשוב לנו להיות הוגנים ולומר שלא כל שטיח ניתן להגיע לתוצאות אופטימליות. אך אנו נעשה מאמץ של 200% בתמורה לבחירתכם בנו.

התשובה היא חד וחלק שלא. כל החומרים שאנו עושים שימוש תוצרת ארה"ב ובריטניה, חומרים מקצועיים לניקוי שטיחים לשימוש בבית או במשרדי החברה. הם עברו בקרה ואושרו על ידי משרד הבריאות והFDA האמריקאי ואינם פוגעים בבעלי החיים או פעוטות.

לאחר ניקוי השטיחים מקצועי בבית הלקוח, אנו מבצעים שאיבה של כל המים על מנת להשאיר את השטיח ייבש ככל האפשר. אחוז המים שנספג בטקסטיל השטיח הוא מינימלי ביותר ולא עולה על 2% מכל המים שהשתמשנו על מנת לנקותו. השטיח נשאר להתייבש באופן טבעי וממוצע הייבוש אורך בין 12-24 שעות.

סוגי שטיחים שונים וניקיונם

שטיחי שאגי – שטיחי אלו הם הטרנד העולמי והעכשווי ביותר. שטיחים אלו בעלות שיערות ארוכות במיוחד מקנות לו את יופיו המיוחד, מראה מרהים ומשגע. שטיחים אלו עשויים מבד סינטטי ומתנקים בקלות רבה ועשויים לרוב מדור 5 של סיבים מוגנים מפני כתמים. אך בגלל היותם שטיחים עבים במיוחד, הסופחים מים בכמות רבה הם אינם ניתנים לניקוי בבית הלקוח. מומלץ לניקוי במפעל בלבד.

שטיחי צמר –  שטיחי צמר פופולריים בכל סוגי השטיחים, גם בשטיחים פרסיים ואפגניים וגם בשטיחים מקיר לקיר יוקרתיים בגלל היותם מפנקים במיוחד בחמימות בימות החורף. שטיחי צמר מתנקים טוב ביחס לשטיחי בד טבעי אחרים כגון כותנה או ויסקוזה. שטיחי צמר מתנקים בעזרת חומר ייעודי לניקוי צמר "Wool Safe" שנבדק ונמצא מתאים לניקוי בלי לגרום לנזק מיותר.

שטיחי כותנה – שטיח מבד כותנה אינם היו נפוצים בעבר. עלותם נמוכה יותר לייצור משטיחי צמר ולכן ניתן למצוא יותר ויותר שטיחים עבודת יד או מכונה עשויים מכותנה. שטיחים אלו מורכבים לניקוי ופגעי צבע עלולים לקרות ליד לא מקצועית שאינה מתמחה בניקיונם. שטיחים כותנה מומלץ לנקות בשיטה הידנית במפעל בלבד.

שטיחי ויסקוזה – ויסקוזה הוא טקסטיל מיוחד הנעשה באופן מלאכותי מעיבוד עיסת עץ טבעי. בשילוב חומרים טבעיים אחרים ותכונותיו של הויסקוזה מתקבלות מאפיינים דומים איתם שולב החומר. ניקוי שטיחי ויסקוזה מורכב הן באפיון והם בשיטות הניקוי. רק מומחה לשטיחי ויסקוזה יכול לבצע את המלאכה.

שטיחי משי – שטיחי משי נחשבים לשטיחים הכי יקרים בתחום. שטיחי משי עשויים עבודה יד בלבד באריגה צפופה. הם עדינים ביותר ואינם מתאימים לניקוי רטוב אגרסיבי. ניקוי שטיחי משי מתבצע בתהליך ניקוי ידני בשיטה היבשה. כאשר עושים שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים על ידי ספוג לפירוק הכתמים ושאיבה.

שטיחים סינטטיים – שטיחים אלו הנפוצים ביותר כיום בשוק. מחירם נע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים בודדים אם בחרת בעיצוב מיוחד ומרהיב. שטיחים אלו עושיים מפוליאסטר או פוליפרומילן והם עמידים למים ולכתמים. ניתן לנקות אותם די בקלות באופן עצמאי. אם בחרתם ברחה ניקוי מקצועית שתבצע את העבודה בשבילך. ניתן לבצע ניקוי שטיחים בבית הלקוח או במפעל.

חברת ניקוי שטיחים מומלצת

אחת החברות המתמחות בניקוי כל סוגי השטיחים היא חברת SOS Clean. חברתנו בעלת ניסיון רב שנים וידע אשר נצבר בארה"ב בו ניקינו את כל הסוגים: ניקוי שטיח מקיר לקיר, ניקוי שטיחים במפעל וניקוי שטיח בבית הלקוח. לקוחותינו הרבים ייעודי כשבחרו בנו שקיבלו שירות של מקצוענים, אדיב במיוחד ובמחיר הוגן. אנו מאמינים שהלקוח "תמיד צודק" ולכן אנו מבטיחים שירות עד 100% לשביעות רצונכם "לא אהבת – לא שילמת" עד כדאי כך אנו בטוחים במה שאנו עושים

הזמנתי את sos clean לנקות ספה מבד. היינו מאוד מרוצים מהתוצאות, המחיר היה הוגן ביחס לסקר שוק שעשיתי, השירות היה מעולה, ניקו אחריהם את המקום. הספה יצא עם ריחות של חדש.
חברת הובלות מוברס - M.
חברת הובלות מוברס - M.
06:27 13 Jan 21
הגיעו במדויק בזמן שתוכנן. היו אדיבים, עבדו במרץ וביסודיות והביאו לתוצאות נפלאות!!! הספה שהייתה מלוכלכת מאד יצאה נקייה וריחנית תודות לעבודה המקצועית והמאומצת. ממליצה בחום!
פנינה א.
פנינה א.
21:29 12 Jan 21
סשה הגיע אלינו לאסוף שטיחים באותו יום שהזמנו אותו והחזיר את השטיחים תוך שבוע בדיוק כמו שהבטיח.יש לנו שטיחים בני 30 שנה כולם עבודת יד . היינו מאוד מפוחדים מהניקוי. למזלנו שבחרנו בחברת SOS clean. יצא מושלם
guy L.
guy L.
13:33 10 Jan 21
חיפשתי חברת ניקוי שטיחים באזור בפתח תקווה, למזלי מצאתי את חברת SOS CLEAN. אספו את השטיח והחזירו תוך שבוע ימים כמו חדש. אני מרוצה
marom A.
marom A.
16:54 08 Jan 21
מקצועי ואיכותי.תמורה מלאה לתשלום
Kobi Y.
Kobi Y.
09:52 08 Jan 21
הגעתי לSOS clean דרך המלצה מחבר. הגיע הצוות של סשה לניקוי ספות בד שלנו בסלון והיה ממש טוב. אחלה שירות , אדיב ומהיר
yoav b
yoav b
16:57 07 Jan 21
שירות מעולה! ממליצה בחום! סאשה היה מאוד נחמד, עשה את העבודה בצורה הכי טובה שיש- ניקוי שטיח מיוחד שבעלי עיצב! ממש מרוצה מזמינות ותוצאה הסופית!
Jenny H.
Jenny H.
10:16 07 Jan 21
הספה מצוחצחת! תודה רבה!
שירן א.
שירן א.
05:03 07 Jan 21
ברה אמינה, מקצועיות ועובדים מנוסים. הזמנתי אותם לקחת ניקוי שטיחים במפעל. על הדרך גם עשו לי ניקוי וילונות. יצא מעולה. מומלץ
Svetlana L.
Svetlana L.
12:13 06 Jan 21
הזמנתי את SOS CLEAN לעשות לנו ניקוי ספות עור בבית. יצא מדהים, כמו חדש.
דוד נ.
דוד נ.
06:44 04 Jan 21
הזמנתי את סשה מחברת sos clean לניקוי ספות ושטיחים בראש העין והייתי ממש מרוצה מהעבודה שהוא עשה. השטיחים חזרו נקיים וללא גרם של ריח. היה מאוד נחמד שירותי ובמחיר ממש טוב. ממליצה בחום רב לכל מי שיזמין אותם.
גילת ר.
גילת ר.
15:47 17 Dec 20
שירות מקצועי ואמין. הספה נראית חדשה ממש. מנקים בזריזות ולא משאירים בלאגן אחריהם. ממליצה בחום
Mk M.
Mk M.
11:13 11 Dec 20
שלחתי שטיח אסף מהבית בזמן החזיר את השטיח נקי כמו חדש שווה את המחיר
נפטלי ל.
נפטלי ל.
20:01 09 Dec 20
שירות אדיב ומסור שתי עובדים ניקו אצלי ספה יצאה כמו חדשה ממליץ בחום אל תתפשרו על איכות
אלנתן ד.
אלנתן ד.
19:59 09 Dec 20
שירות מקצועי ומהיר, ניקו ספה בת 4 שנים ונראית כמו חדשה!
Ido K.
Ido K.
20:28 08 Dec 20
הזמנתי ניקוי שטיחים במפעל, השטיח יצא מדהים, הסירו את כל הכתמים ובריתות והוא חזר עם ריח טוב וכמו חדש. ממליץ מאוד לא להתפשר על איכות והשירות של החברה הזאת.
Neria M.
Neria M.
15:48 08 Dec 20
הזמנית ניקוי למזרניםהגיעו שני בחורים מקצוענים ושרותיים מאוד מאוד!!!הגיעו בזמן נתנו הסבר על התהליך בצורה מאוד מקצועית.ביצעו את העבודה במינימום הפרעה ולכלוך.והמזרנים...כמו חדשים ומריחים נפלא...!!!!!!!!!מומלץ בחום !!!!!
Ronen G.
Ronen G.
14:54 08 Dec 20
ממליצה מאד.שלחתי שטיח לניקוי והוא חזר ריחני והצבעים שלו ממש מוארים. השירות מעולה מאד מוקפד לשביעות רצוני המלאה.
אילנה ר.
אילנה ר.
15:53 04 Dec 20
היי הזמנתי את החברה לניקוי ספות עור בבית שלי ואני מאוד מרוצה, ממליץ מאוד להזמין אותם
Mauricio R.
Mauricio R.
09:18 02 Dec 20
מקצוענים הזמנתי ניקוי ספות בסלון ומזרן זוגי יצא ממש נקיורחיני ממליץ בחום רב לכל מי שצריך
Guy D.
Guy D.
17:59 29 Nov 20
הזמנו את החברה לניקוי ספות עור שלנו , ויצא מושלם. אנחנו מאוד מרוצים מהשירות ומהיחס והמחיר היה ממש טוב. העבודה בוצע באופן יסודי והספה פשוט לא נראית כאילו בת 10.
yana G.
yana G.
20:29 20 Nov 20
הזמנתי ניקוי ספה.סשה הגיע עם בחור נוסף והסביר לי על אופן הניקוי.חבר'ה אדיבים וסבלניים.עבדו במקצועיות רבה.והספה? כמו חדשה.
עדו ג.
עדו ג.
17:22 20 Nov 20
שירות מצויין ואדיב היינו מרוצים מאוד תודה רבה!!
varda P.
varda P.
17:31 17 Nov 20
הייתה לי בעיה של ריח מהשטיח בסלון (שניקיתי פעמים רבות בכל תכשיר אפשרי) והתקשרתי לsos clean.סשה הגיע לאסוף את השטיח ואז גם עוד 2 שטיחים נוספים עם כתמים עקשניים...השטיחים חזרו אליי אחרי מס ימים, מבריקים וריחניים (הריח נשאר כבר יותר משבוע) מאוד מרוצה!👌כיף למצוא אנשי מקצוע אדיבים, שירותיים מאוד ומקצוענים.
galit S.
galit S.
19:15 16 Nov 20
הזמנו את סשה לעשות לנו ניקוי ספות מקצועי בגני תקווה, ואני מאוד מרוצים מהתוצאות. השירות שלו היה מדהים, ענה לי בטלפון על כל השאלות ונתן לנו הרגשה של ביטחון. הוספות יצאו ממש נקיות ובלי ריחות. הוא ניקה אחריו גם שזה בונוס להשאיר מקום נקי. ממליץ בחום
alon F.
alon F.
09:47 13 Nov 20
שירות זמין ויעיל. קיבלתי תוצאה מעולה
Elena G.
Elena G.
17:34 02 Nov 20
עבודה מהירה, טובה ויעילה!קיבלנו אוטו כמו חדש!! ריפודים נקיים ומריחים טוב.הצליחו להוציא גם כתמים קשים מאוד.ממליצה מאוד על השירות.
Gal M.
Gal M.
17:52 28 Oct 20
מעולה.סשה טיפל בניקוי הספות.וכן לקח את השטיח.והחזיר אחרי 4 ימים.הנקוי היה מעולה ממש חדש.הספות והשטיח. מחיר מעולה וכן שרות מעולה
מנשה מ.
מנשה מ.
18:29 26 Oct 20
2 בחורים הגיעו בזמן שנקבע עשו עבודה מדהימה מעל המצופה.לא האמנתי שהספות יצאו כל כך נקיות.ממליץ בחום.
Shimon M.
Shimon M.
03:13 23 Oct 20
ממליצה בחום SOS clean תוצאות מדהימות ,שירות מעולה ,הגיעו בהתראה קצרה ,דאגו להשיר הכל נקי והכי חשוב הספות יצאו חדשות לגמר והמחיר משתלם .
Yaraslava Yasmin Bruk P.
Yaraslava Yasmin Bruk P.
16:23 21 Oct 20
שירות מקצועי, אדיב ואמין ביותר!בניקוי הספה בוצעה בדיקה מקדימה של סוג הבד כדי להיות בטוחים ביכולת להסיר את הכתמים. ואכן התוצאה הסופית היא מצויינת. המלצתי גם להוריי ולחברים וכל מי שהזמין את השירות דיווח על תוצאות מצויינות ושירות מעולה. ממליצה בחוום!
Neta A.
Neta A.
11:12 16 Oct 20
השירות היה מעולה, אלכסנדר עשה עבודה יוצאת מן הכלל. ניקוי הספות שלו מקצועי בהחלט. ממליצה בחום לכל מי שיזמין את שירותיו. חומד של בחור והחברה שלו אמינה מאוד
לימור ש.
לימור ש.
13:24 12 Oct 20
הגעתי לסאשה דרך גוגל חזר אליי תוך כמה דקות.הגיע באותו יום לקחת את השטיח.אחרי כמה ימים החזיר את השטיח נקי ומצוחצחבהחלט ממליצה עליהםשירות אדיב ומקצועי.
רות ח.
רות ח.
18:16 11 Oct 20
מומלץ ביותראל תחפשו מישהו אחר
franco M.
franco M.
10:22 26 Sep 20
אחלה בחור, בא עבד כמו שצריך . השאיר ספה נקיה. אני מרוצה.
Sasha A.
Sasha A.
09:16 25 Sep 20
אלכס אדיב מאוד ומקצועי. ממליצה ביותר
tamar N.
tamar N.
09:08 25 Sep 20
SOS clean מאוד מהיר ומקצועי. השטיח חזר כמובטח בזמן ונקי מאוד. ממליצה בחום!
Kaya Sara W.
Kaya Sara W.
10:45 22 Sep 20
סשה נותן שירות מקצועי ביותר! נותן שירות ברמה גבוהה, שאלתי אם הוא יוכל לאחר בשעתיים והוא נענה לבקשה בכיף גדול.הספות יצאו מהמם , תודה רבה!
ליזה י.
ליזה י.
18:01 05 Sep 20
אדם נחמד ואדיבהגיע בזמן השקיע ולא עזב עדה שהספה חזרה למראה הטיבעי שלממליץ בחוםיוחנן
יוחנן מ.
יוחנן מ.
08:53 04 Sep 20
סשה מקצוען אמיתי בתחום ניקוי ספות. אני משתמש בשירותיו כמה פעמים בשנה.
Tomer O.
Tomer O.
16:37 30 Aug 20
סשה ביצע אצלי ניקוי ספות בד באופן מאוד ממליצה, היה שירותי ועשה עבודה מושלמת. כל הכתמים יצאו מעבר לציפיות. אני ממליצה על בעל העסק הזה, ובטח אזמין אותו שוב גם בעתיד
Chen V.
Chen V.
12:02 28 Aug 20
חברה אמינה , במחיר הוגן, ממליצה בחום. הבחור שהגיע בשם סשה , נראה לי בעלי החברה, ניקה את הסלון בצורה יסודית תוך כדי הסבר מפורט בחומרים שהשתמש. אני ממליצה באהבה, יצא לי מעולה. בטח אזמין אותו גם בעתיד.
Natali R.
Natali R.
13:01 27 Jun 20
סשה אלוף ומקצוען ברמות! שירות סוף הדרך והכי חשוב מהיר ! תודה רבה ❤️
מזל לגסה く.
מזל לגסה く.
08:40 23 Jun 20
שירות מהיר, אדיב, מקצועי ומחירים מעולים. ממליצה בחום!!!!!
Moran Dadon A.
Moran Dadon A.
08:31 17 Jun 20
שירות מעולה, תוצאות נקיון מדהימות, מומלץ בחום.
Eran A.
Eran A.
08:34 30 May 20
הזמנתי את החברה לפני חג השבועות, סשה היה זמין מאוד. הסביר לי על התהליך ניקוי בטלפון, הגיע בזמן. ניקה בערך שעתיים את הספה. יצא יפה מאוד. המחיר יחסית לא יקר ולא חיפשתי את הכי זול. הספה נעימה למגע, כל הכתמים יצאו. יצאנו מרוצים מאוד. בהחלט ממליץ על החברה מאוד
Liran G.
Liran G.
20:05 29 May 20
סשה הגיע בשעה המדוייקת שקבענו, נתן הסברים מפורטים על החומרים ועל התהליך, ניקה באופן מקצועי ביותר והתעקש על כתמים ישנים שהוסרו, הספות נראות חדשות . תודה רבה.
Sharona S.
Sharona S.
16:39 27 May 20
My couch never looked better. I have a 2nd hand cotton couch and I messaged for pricing and SOS replied immediately. He came on time and did a great job. He followed up the next day and there were still a few spots on the cushions, so he came back the following week to re-wash them. The couch looks great 👍
Chelsea L.
Chelsea L.
10:03 24 May 20
אני מעוניין להמליץ על אלכס "SOS CLEAN" אשר ניקה את הספה שלנו בסלון בצורה מקצועית ביותר.אלכס מקפיד להשתמש בחומרים איכותיים והתוצאה מדברת בעד עצמה.
Guy G.
Guy G.
06:57 20 May 20
החברה לקחה את השטיח לניקוי במפעל ויצא יפה מאוד
Iris R.
Iris R.
16:32 14 May 20
ממליץ מאוד על חברת soa clean , ניקו לי את הספות בצורה יסודית מאוד, נשאר ריח טוב והספה נעימה מאוד.
האמת שהספה בת 10 ועבר עליה המון, לא הייתי בטוח שאפשר להגיע לתוצאות כאלה. אבל תראו בעצמכם.
Michael Y.
Michael Y.
18:26 11 May 20
אליפות.
האמת שהייתי סקפטית כי מצב השטיחים והספות היה נורא, רגע לפני זריקה לפח.
תוצאות מדהימות. ממש כמו חדש.
סשה, אתה מלך‼️
תודה רבה רבה 💗🙏
Viki D.
Viki D.
11:01 01 May 20
ממש ממליצה בחום, שירות אדיב מקצועי, מסביר בדיוק באילו חומרים משתמש ומה התהליך שנעשה, המזרון יצא נקי ויפה, כל הכבוד, והמחיר היה הוגן.לבטח נשתמש בשירותיו בעתיד.
Hagar S.
Hagar S.
07:17 01 May 20
חברה שלי המליצה לי על חברת sos clean לנקות ספה ומזרון. חיפשתי חברה מקצועית שיודעת בדיוק מה היא עושה, לשמחתי הם באמת מקצוענים, קיבלתי בדיוק את התוצאה שרציתי והמחיר היה ממש הוגן. הגיע אלי בחור רוסי חמוד מאוד. הסביר לי על החומרים ואיך לשמור על הספה. ניקה בערך שעתיים וגם בסוף ניגב לי את הריצפה מכל המים. הייתי נורא מופתעת. יום למחרת גם התקשר לשאול אם התייבש ואם הוא לא פספס משהו. שמעו, מזמן לא נתקלתי בשירות כזה. הבחור רעב לתת שירות טוב.
ליזי א.
ליזי א.
22:48 28 Apr 20
ממליץ בחום על מקצועיות של sos clean
העבודה נעשתה ברמה מאוד גבוה , עם המון ידע,שירותיות ואדיבות. הגיע בזמן ומאוד השקיע בניקוי יסודי. תודה על העבודה
Maxim R.
Maxim R.
18:09 28 Apr 20
ממליצה מאוד על חברת sos clean. סאשה נתן מחיר הוגן, הספה הייתה מאוד מלוכלכת ומוכתמת. הוא הבטיח לי תוצאה של 80%, אך הצליח לנקות בתוצאה של כמו חדשה. ממליצה מאוד. תודה
מוזמנים לשלוח לי הודעה בפרטי ואראה לכם לפני ואחרי הניקוי
Kalanit M.
Kalanit M.
07:45 28 Apr 20
תודה רבה לסשה המקסים!!!
סשה הגיע אלינו, עשה עבודה יסודית ומקצועית בניקוי הספות שלנו, השקיע את כל כולו בעבודה תוך שהוא מסביר לאורך כל התהליך מה עושה. בנוסף סשה אדם סימפטי והגון שזה לא פחות חשוב
ממליצה מאד על שירותי ניקוי ספות של sis clean
אורלי י.
אורלי י.
19:15 27 Apr 20
תודה רבה סשה!!! שירות מקצועי, מאוד סבלני.
באת לנקות לי שטיח עם הרבה כתמים קטנים. עבדת על השטיח, לקחת למפעל לניקוי החזרת לי וכשגילו שעדיין נשארו קצת כתמים שוב יום אחרי יום הגעת לנקות עם חומרים שונים. השטיח נראה טוב!!!
אני כל כך שמחה שיש אנשים מקצועיים ונחמדים. ממש ממליצה🙂
Maya L.
Maya L.
18:56 27 Apr 20
תודה רבה לסשה המדהים. שנתן לי הסבר מדוייק איך הוא הולך לנקות את הספה, הגיע בזמן, היה בחור לשיחה מצויינת, עבד הרבה זמן לא מיהר. גם ניקה לי 2 כיסאות בלי שביקשתי. אני בטוח אזמין אותו שוב שנה הבאה. תודה רבה ממליצה בחום.
Галина К.
Галина К.
16:40 27 Apr 20
שירות מדהים, ניקה לי סט סלון , שטיחים ומזרונים לפסח. הכל יצא נקי ומריח מעולה. לא האמנתי למראה עיני. ממליצה מאוד על סשה. עבד אצלי 6 שעות. ימא מושלם
Mor E.
Mor E.
18:24 04 Apr 20
סאשה מקצוען ומשקיען מחוייב לאיכות התוצאות ושביעות רצון לקוחותיו.לנו ניקה פינת ישיבה סלונית מרופדת בבד אלקנטרה דמוי עור גדולה ששכבה שנתיים במחסן מלאה אבק וליכלוך כורסה גדולה של אמריקאן קונפורט בריפוד דמוי זמש מלאה בכיתמי שומן שכמעט זרקנו כולם יצאו חדשים ובוהקים ולקינוח שני כסאות מרופדים באריג משי שחזר לחיים.סאשא תודה מעדנה וממני ניתראה בפסח הבא
Haim M.
Haim M.
16:35 02 Apr 20
שרות אדיב מכל הלב . עבד שלוש שעות על הספה. אני מרוצה, ממליצה מאוד
סיגל אגיב ר.
סיגל אגיב ר.
10:36 30 Mar 20
ניקוי יסודי שירות אדיב ומהיר
ממליצה בחום לכל מי שצריך
Julie S.
Julie S.
19:06 28 Mar 20
סשה הגיע לנקות את הספה בבית לט האמנתי שעל הלכלוך יירד , בטוח ממליץ עליו ובטח שארכוש את שירותיו שוב.
מקצועןןן
Nir A.
Nir A.
13:55 27 Mar 20
ניקוי ברמה גבוהה!
מחירים ממש הוגנים וצוות אמין.
אני כבר העברתי את הפרטים שלהם למשפחה וחברים :)
באמת הספה והשטיח עברו שינוי מטורף.
Alon E.
Alon E.
13:17 21 Mar 20
עשה עבודה טובה, מקצועית. בחור אדיב ומאיר פנים, מסביר על העבודה.

הספה ניראית חדשה.
בהחלט מומלץ
יוסי ל.
יוסי ל.
19:37 16 Mar 20
מקצוען + + , ממליץ בחום! שירות מעולה ויחס אישי :)
Nadav H.
Nadav H.
20:42 11 Mar 20
הזמנתי את סשה, היה קצת עמוס. אבל הוא שלח עובד - היה מצויין . ממליצה בחום
Ziv P.
Ziv P.
19:32 09 Mar 20
היה מעולה...... מקצוען אמיתי, תודה רבה.
שמחה שלא לקחתי מישהו אחר
אושרית צ.
אושרית צ.
08:42 08 Mar 20
היה מקצועי כבר בטלפון, הגיע בזמן, נתן הסברים בדיוק מה הולך לעשות. ניקה מצויין. הספה כמו חדשה.
חשבתי בכלל לקנות חדשה.. תודה ידידי.
Dina L.
Dina L.
08:38 08 Mar 20
מאוד מרוצים מהשירות מקצועיות ומהתוצאה בהחלט שעשינו בחירה טובה!!
Kira Y.
Kira Y.
13:21 07 Mar 20
סשה תודה רבה, יצא טוב מאוד, אני מודה לך, ובהצלחה
Eliran A.
Eliran A.
14:14 03 Mar 20
היה מעולה תודה רבה, נתאם לעוד שבועיים גם מסרו. תודה
נינה ק.
נינה ק.
10:41 28 Feb 20
הזמנתי ניקוי ספות אצל סשה אדם נכים מקצועי הספות יצאו מושלמות כאילו שקניתי אותם עכשיו.ואני סופר מרוצה מהשירות המקצועי והיחס האישי..
ממליצה בחום!!!!😊
Eti D.
Eti D.
06:17 27 Feb 20
אדם מקצועי ומדהים, שירות מעולה, עובד מהר, נקי ומסודר.
מחירים נוחים לכל כיס, ממליץ בחום 😊👍
יחי ק.
יחי ק.
17:49 26 Feb 20
היה אלוף, התקשרתי ותיאמנו במהירות, ניקה תוך שעה , תודה בחור הוגן ומחיר טוב
לימור דיין ש.
לימור דיין ש.
08:11 24 Feb 20
שירות מעולה , מקצוען ומה שהכי חשוב אמין ביותר
Golan S.
Golan S.
21:07 23 Feb 20
תודה רבה 👍😘 עשה עבודה טובה מומלץ בחום
חיים ג.
חיים ג.
12:04 22 Feb 20
מנקה מושלם ויסודי מאוד, מרוצה מאוד, עובד מכל הלב והנשמה👍👍👍👍👍
רחל אלהרר ס.
רחל אלהרר ס.
18:42 02 Feb 20
ניקיתי את הספה שלי ויצא פשוט מושלם !! הספה כמו חדשה! ממליצה מאוד !!
Yulia  K.
Yulia K.
15:45 01 Feb 20
היי סשה,
חשבתי המון האם כדאי להזמין מנקה ספות ללא המלצה ובפעם הראשונה שלי. לא באמת האמנתי לכל הסרטונים שרצים, החלטתי להסות וראיתי את הפרסום בפייסבוק, חייב להגיד שהופתעתי לטובה והספה כמו חדשה!
נתראה בשנה הבאה.
Dvir T.
Dvir T.
22:12 30 Jan 20
מקצועי ואמין ומחירים נוחים ממליצה בחום !!תודה רבה 😀😀😀
Shira R.
Shira R.
21:56 30 Jan 20
אלופיםםם, שירות מקצועי וטוב 🙂
Bat-el B.
Bat-el B.
21:30 29 Jan 20
שירות מקצועי ויסודי!!
עבודה מהירה ותוצאה מהממת!
ממליצה בחום!!❤️
Inbar S.
Inbar S.
19:41 25 Jan 20
מחירים זולים ונוחים עם שירות מעולה,ממליץ!
Aviv A.
Aviv A.
14:58 22 Jan 20
ממליץ בחום! מקצועי ,אמין ......
נהוראי מ.
נהוראי מ.
14:56 22 Jan 20
אחלה בחור, ממליץ בחום! עשה לי את הספה חדשה.
בחור צעיר וחרוץ. המחיר הוגן.
Asaf Inga E.
Asaf Inga E.
10:26 22 Jan 20
מחירים טובים, שירות אדיב.
Sasha H.
Sasha H.
19:20 29 Dec 19

שירותים נוספים של חברתנו

ניקוי שטיחים ברמלה

שטיחים אהובים במיוחד על תושבי ישראל וניתן למצוא אותם רבות בבתים, דירות ועסקים, במיוחד בבתי מלון. שטיחים נועדה לשמש אותנו לנוחות, ומעניקים לנו תחושה של

קרא עוד »

ניקוי שטיחים בלוד

שאיבת אבק מהשטיחים הניידים שלכם זה אחלה תחזוקה, אבל לא ממש פותר את הבעיה עד הסוף. שטיחי שאגי העבים למשל השאיבה מתבצעת באחוזים נמוכים מאוד

קרא עוד »

ניקוי שטיחים בחדרה

אנשים לא מודעים לכך, אבל יש חשיבות רבה בבחירת חברת ניקוי שטיחים כאשר מחפשים אחת כזו בחדרה. לפני בחירת חברת ניקיון חשוב שתדעו את שיטות

קרא עוד »

ניקוי שטיחים בחולון

מחפשים חברת ניקוי שטיחים בחולון שיחזיר את הברק והיופי לשטיח? הגעתם למקום הנכון. חברתנו SOS Clean הינה החברה המובילה באזור מגוריכם. אצלנו תקבלו את הניקוי

קרא עוד »

ניקוי שטיחים בבני ברק

מחפשים ניקוי שטיחים בבני ברק? עם חברת SOS Clean תקבלו שטיח אחרי ניקוי עמוק ויסודי יותר, בטוח שלא יינזק במהלך הניקוי וייבש לחלוטין. בנוסף תקבלו

קרא עוד »