שעות עבודה: א-ה: 8:00-20:00      ו: 8:00-12:00

ניקוי שטיחים בהרצליה

קצרים בזמן – השאירו פרטים ונחזור אליכם

אנו מבלים שעות ארוכות בסלון ביתנו, הוא מהווה את מרכז חיינו בבית. בסלון אנו מבלים עם המשפחה והילדים בשיחות חולין, בצפייה בסדרת טלויזיה האהובה על כולנו ובעיקר מנוחה לאחר יום ארוך וקשה בעבודה. לעיתים רחוקות אנו נישב לאכול מגש פיצה כאשר נזמין אורחים כמו משפחה או חברים. נגיש ביחד עם שתיה קרה או חמה וכמה נשנושים. רוב הפעמים הארוחה שלנו תסיים את דרכה בבטן שלנו והשאריות בפח האשמה. אך לפעמים גם ישאירו סימנים על השטיח שלנו. אם גם לכם קרה מקרה דומה, או סתם הגיע הזמן לניקוי. תוכלו להתקשר לחברתנו SOS Clean המתמחה בביצוע ניקוי שטיחים מקצועי בבית הלקוח בהרצליה או במפעל וכל זאת גם עם מחיר הוגן לכל כיס..

ניקוי שטיחים מקצועי במפעל קרוב להרצליה

אחרי הספות, אחד הפריטים המרכזיים המושכים את תשובת ליבנו הוא השטיחים. הוא תורם רבות ליופי הסלון ומקנה אווירה חמה ונעימה. תחזוקה שוטפת של ניקוי השטיחים אומנם תורמת לניקיון האבק מעל פני השטח. אך אם הזמן הם מאבדים מזוהרם, צבעם מתחיל לקבל גוון כהה יותר. כתמי אוכל, שומן ונוזלים לא מין הנמנע שייווצרו במהרה. אחת לתקופה חובה לקרוא לחברת ניקוי שטיחים מקצועית בהרצליה על מנת לחדש את השטיחים. להסיר את כל הכתמים. להעיף את קרדית אבק הבית ולנקות את האבק והלכלוך שהצטבר מזמן.

ניקוי שטיחים בהרצליה עדיף בבית הלקוח או במפעל?

זה מאוד תלוי, ישנם סוגים רבים של שטיחים הדורשים תשומת לב וחומרים שונים לטיפול וניקוי יסודי להבטחת תוצאה מירבית. ניקוי שטיחים בבית הלקוח בהרצליה מתאים בעיקר לשטיחים דקים, ברמת כתמים נמוכה ותוצאות הניקוי הוא הסרת כתמים קלה וניקוי מעל פני השטח בלבד. אם אתם רוצים לקבל תוצאה שתבטיח את שביעות רצונכם, ניקוי שטיחים בהרצליה במפעל הוא הבחירה הנכונה עבורכם. ניקוי במפעל הקרוב לביתכם בהרצליה יתבצע ע"י מומחים בלי לחץ זמן, השטיח יעבור תהליך קפדני של ניטור כל הכתמים, השרייה ארוכה בחומרי ניקוי לפירוק בטוח של כתמים ללא שימוש בחומרים אגרסיביים מידי. השטיח יהיה מוכן תוך 7 ימי עסקים ויחזור אליכם ארוז, כך שתוכלו לאחסן אותו במהלך הקיץ ולפרוס אותו שוב מתי שתרצו.

ניקוי שטיחים מקצועי בהרצליה בבית הלקוח או במפעל
ניקוי שטיחים בהרצליה במפעל הקרוב

ניקוי שטיחים מקצועי בהרצליה – חשוב לדעת!

ההבדל בין ניקוי שטיחים מקצועי לעומת ניקוי שטיחים חובבי של ניקוי שטיחים בהרצליה בא לידי ביטוי כבר בשיחת הטלפון הראשונה. בעל המקצוע אשר לו ניסיון רב שנים יזהה מייד באיזה סוג שטיח מדובר ומה השיטה המומלצת ביותר להבטחת תוצאות נהדרות שאיתם תרוצו לספר לחברכם על השירות שקיבלתם. לדוגמה שטיח שאגי העשוי משיערות ארוכות ומכמה סיבים כפולים אינו מתאים לניקוי ביתי. מכוון שהוא עבה במיוחד הוא מצריך ניעור מקצועי במכונה הקיימת במפעל בלבד אשר יסיר את כל החול שהצטבר עמוק בפנים. השרייה ארוכה של חומרי ניקוי. שטיח זה אינו מתאים גם לייבוש בתנאי בית ואינו מתייבש בזמן הנחוץ. מה שגורם להיווצרות עובש וריחות רעים. הבדל נוסף מתבטא בציוד המתקדם ובחומרים מסירי כתמים שונים בו נשתמש. בעל מקצועי מנוסה בתחומו מכיר את כל סוגי הכתמים, יסביר לכם במה הוא ישתמש על מנת להסירם בבטחה לקבלת תוצאה הרצויה.

למה צריך תחזוקה נכונה של ניקיון השטיחים ?

תחזוקה נכונה של השטיחים שלכם תמנע היווצרות לכלוך ואבק בכמויות גבוהות אשר עלולות לגרום לריחות אבק בסלון. מעבר לריח הלא נעים והאבק המתפזר – כמות גדולה של אבק היא בריכת שחייה עבור חיידקים וקרדית אבק הבית. שאיבה על בסיס שבועי של השטיח תמנע ריח לא נעים ותשמור על סיבי השטיח. אותם סיבים נשחקים כתוצאה מחול וגרגירי אוכל ופוגעים בעמידה של הסיב. מה שמקנה סימן כמו כתם על השטיח והוא מעמד לצמיתות את מרקמו. את השאיבה מומלץ לבצע גם בצד השני של השטיח. הפכו אותו ושאבו גם שם. מומלץ לבצע את התחזוקה עם השואבים בעלי פילטרים חדשים מדגם HEPA. יתרונם שהם אינם מפזרים את הקרדית בסלון ושומרים על בריאותכם.

איך עושים ניקוי וחיטוי שטיח באופן עצמאי?

במידה ויש לכם שטיח סינטטי הזקוק לחידוש וחיטוי. תוכלו לנסות לבצע ניקוי שטיחים בהרצליה באופן עצמאי לחלוטין. כל מה שנדרש שיהיה ברשותכם הוא שואב אבק ביתי, תכשיר לניקוי שטיחים ביתי של סנו או כל מוצר אחר שתוכלו לרכוש בסופר. מברשת שיערות עדינה וקצת זמן פנוי לביצוע העבודה. מומלץ לבצע את הפעולה אחת לחודש לפחות אם יש לכם את הזמן וברצונכם לשמור על בריאות השטיח ממצבור החיידקים. שאבו את השטיח עם שואב אבק משני צדדי השטיח. מומלץ להשתמש בשואב אבק מהדגמים החדשים בעל פילטר HEPA.  תקראו את הוראות היצרן ע"ג התכשיר אותו קניתם ופעלו לפי ההוראות. רססו שכבה אחידה של קצר ממרחק 30-40 ס"מ על כל המשטח, גם איפה שאין כתמים. הברשה של החומר היא קריטית על מנת לעזור לחומר להגיע לעומק השטיח. לאחר המתנה של 30-40 דקות שאבו את השטיח.

מחיר ניקוי שטיחים בהרצליה והסביבה

מחיר ניקוי שטיחים בהרצליה אינו שונה מערים אחרות, בין אם זה בתל אביב בחיפה או בבאר שבע. מחיר הניקוי נגזר ישירות מאופי השטיח וסוגו. אם מדובר על שטיח מבד טבעי בין אם עשוי במכונה או בעבודת יד מחיר הניקוי יהיה יקר יותר משטיח סינטטי. ההבדל מתבטא בעלות למ"ר. כאשר מחיר ניקוי שטיח סינטטי בבית הלקוח יעלה בין 50-60 ₪. מחיר ניקוי שטיחים מבד טבעי בבית הלקוח נע בין 60-70 ₪. במידה ותרצו ניקוי יסודי יותר מומלץ לקחת את השטיחים לניקוי במפעל תצטרכו להוסיף עבור התענוג סה"כ בין 5-10 ₪ נוספים עבור כל מ"ר. המחירים כוללים מע"מ. שירות זה כולל אסיפת השטיח מבית הלקוח. והחזרתו ארוז תוך 7 ימי עסקים. תיקון פרנזים וקנטים אינו כלול במחיר. תוכלו להתייעץ עם בעל המקצוע לקבלת הצעה גם עבור זה.

למה לבחור בנו לבצע ניקוי שטיחים מקצועי בהרצליה

חברתנו בעלת ניסיון רב שנים בתחום ניקוי הריפודים ושטיחים בפרט. וכחלק מחווית שירות אנו מציעים אפשרויות רבות להנחות ומבצעים. ככל שתזמינו פריטים רבים יותר לניקוי אנו דואגים לכם להנחות גדולות יותר. פריסת תשלומים אפשרית במקרים בהם תתקשו לשלם על העבודה בתשלום אחד ואנו מבינים זאת. אנו נעניק לכם שירות מקצועי ואדיב. ובמבטיחים לכם תוצאות עד 100% לשביעות רצונכם! עד כמה אנו מאמינים בזה? עד כדאי כך שבמידה ולא אהבת – לא שילמתם! את הכסף תשלמו לנו רק בסוף העבודה. אז אם תחליטו להזמין דרכינו את השירות, תוכלו לבקש לבצע עבורכם גם הדגמה חינם עבור ניקוי ספות בהרצליה או בסביבה.

מאוד מרוצה מהשירות המהיר וטיפ שנתת לי.ילדים שלי השאירו ברכב סליים ברכב ועוד הפוך ולא ידעתי. מתי שגיליתי כבר היה מאוחר. הסליים ניכנס כל כך חזק בתוך הריצפה ברכב שבלתי איפשרי היה להוציא אותו. פניתי s clean ובחור נתן לי טיפ. אצטון וסכין לא חדה. זה עבד. תודה רבה לכם!
Alex Drakin
Alex Drakin
08:12 01 Apr 21
הגיעו מעכשיו לעכשיו, שעה אחרי שהשטיח הוכתם הם כבר באו לקחת מהדירה שלי. עשו עבודה טובה ובזמן שהובטח. היו אדיבים ונתנו שירות מצוין.
Maya raderman
Maya raderman
17:23 12 Mar 21
התקשרי לsos חזרו אלי מיד קבענו הגיעו בזמן לניקוי ספותוכן מסרתי שטיח לניקוי החסיאו לפני הזמן כל הכבודאחלה שירות מומלץמאד
כרמלה ארביב
כרמלה ארביב
18:50 23 Feb 21
שירות ממש נדיב. הסביר הכל. הגיע בזמן. בגלל הממב עשה מחיר טוב. ניקה בערך שעתיים.התקשר למחרת לשאול איך יצא.. אני ממש ממליצה. הזמין אותו שוב בטוח..
נטלי קפילביץ
נטלי קפילביץ
15:18 06 Feb 21
ניקוי מזרן שהיו בו כתמים רבים. נתנו את הנשמה, עם מכשירים ותכשירים מקצועיים עד לניקוי מושלם של המזרון. הרווחנו מזרון חדש.
RAN SI
RAN SI
12:30 02 Feb 21
שירות מעולה! ממליצה בחום! סאשה היה מאוד נחמד, עשה את העבודה בצורה הכי טובה שיש- ניקוי שטיח מיוחד שבעלי עיצב! ממש מרוצה מזמינות ותוצאה הסופית!
Jenny Hagai
Jenny Hagai
10:16 07 Jan 21
ממליצה מאד.שלחתי שטיח לניקוי והוא חזר ריחני והצבעים שלו ממש מוארים. השירות מעולה מאד מוקפד לשביעות רצוני המלאה.
אילנה רייס
אילנה רייס
15:53 04 Dec 20
ממליצה בחום SOS clean תוצאות מדהימות ,שירות מעולה ,הגיעו בהתראה קצרה ,דאגו להשיר הכל נקי והכי חשוב הספות יצאו חדשות לגמר והמחיר משתלם .
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
16:23 21 Oct 20
ניקוי שטיחים בהרצליה
5/5

מאמרים אחרונים- מומלץ לקרוא!