ניקוי ריפודי רכב

ניקוי ריפודי רכב הוא דבר חובה מכיוון שמרבית האנשים מבלים חלק ניכר משעות היום שלהם ברכב. בין אם זה רק נסיעה הלוך ושוב לעבודה וקצת במהלך השבוע, או לכאלה שיש ילדים ונדרש פיזור במוסדות החינוך ופעילות בסוף השבוע לאטרקציות למיניהם. או סתם לבילוי עם חברים בפאב האהוב עליכם.

הרכב האהוב עליכם
הרכב האהוב עליכם לעיתים גם זקוק לטיפול

הראה לי את הרכב שלך ואומר לך מי אתה!

הרבה מאוד מהחוויות המשותפות שלכם עם רכבך בין אם זה עם המשפחה או החברים מתרחשות ברכב וכל שהות בו משאירה בו יחד עם הזיכרונות והחוויות גם שאריות פיזיות – בדרך לארוחת שבת משפחתית עצרתם לתדלק ולקנות משהו לשתות? יכול להיות שהמשקה אלוכוהל או מים תפוזים טפטף עליכם או על הריפוד, כל סרט שנסעתם אליו יתכן והשאיר על הריפוד איזה גרגר פופקורן או לפעמים ניירות , הסתרקתם ברכב לפני דייט? יתכן ומעט שיער נשאר על הריפוד, הסעתם את הילד לקופ"ח? כל התעטשות השאירה ברכב מזכרת קטנה וגם אם ניקיתם מיד ואתם מהזן שחרד לניקיון הרכב, ואף פירור לא נשאר בו, עדיין יישארו אחרי כל ביקור שלכם ברכב ובמיוחד ככל שיהיו בו יותר אנשים יחד באותו זמן נתון, שאריות טבעיות של חומרים וחיידקים שבלית ברירה עם כוח המשיכה יגיעו בסופו של דבר לריפוד ולסיבי הריפוד ברכב שלכם.

 ניקוי ריפודי רכב
ניקוי ריפודי רכב

ובלי להיכנס לסוג ודגם הרכב, מדובר בשטח קטן שבו נושמים את אותו האוויר ומצויים יחד בקרבה זה לזה היא ברכת שחיה לחיידקים. שגיאה נפוצה היא לחשוב שהמזגן או פתיחת החלונות בכל נסיעה לשם אוורור תמנע את הצטברות החיידקים ברכב. המזגן ואוורור הרכב בוודאי מסייעים לנטרול ריחות ולתחושה ברכב אבל לעיתים דווקא פתיחת החלונות מאפשרת לאבק להיכנס וכך גם לחומרים נוספים שמגיעים מן החוץ, והפעלת המזגן תסייע לייבוש כתמים ולספיגתם בריפוד. כך או כך בחיידקים ובכל מה שיכנס אל מתחת לסיבי הריפוד מתחת למושב אין להם יכולת לסייע.

ניקוי ריפודי רכב מקצועי ואמין זה אנחנו – SOS Clean

כל בעל מקצוע עם ניסיון כמו שלנו, יוכל ממבט אחד בלבד ברכב ובעיקר בריפודים של המושבים שלו לומר לכם בן כמה הרכב , כמה נפשות נוסעות בו באופן קבוע וכמה זמן הרכב לא עבר ניקיון ייסודי מקצועי. אנו גם נזהה את סוג הבד ונתאים את שיטת הניקוי המתאימה בדיוק עבורכם. כל זאת ללא עלות נוספת וללא שום תמורה מצידכם…

ניקוי ריפודי רכב לפני מכירת רכב

החלטתם למכור את הרכב שלכם? לא משנה כמה זמן נסעתם בו וכמה קילומטר הוא עבר, לא משנה כמה ידיים הוא עבר גם אם אתם יד ראשונה, לא משנה כל התוספות שהוספתם ולא משנה שהוא לא ראה מוסך רק שקיבל את הטיפול לו הוא זקוק. לא משנה לאן לקחתם אותו לניקוי פנימי וחיצוני -מראה הריפודים ברכב שלכם יוכל להעיד על אופן השימוש שלכם ברכב. וככל שהרכב שלכם מצוי ברשותכם תקופה ממושכת יותר, כך תתקשו למכור אותו במחיר קרוב לזה שהוצאתם עליו. ולמה זה? כי רושם ראשוני אומר הכל , העיניים שלנו קונות יותר מהלב. וכשאנו נראה רכב מבריק ומצוחצח בעל נתונים טכניים מדהימים – מראה הריפודים המוזנחים עלול לגרום לנו לפספס את העסקה.

ניקוי ריפודי רכב לפני מכירה
ניקוי ריפודי רכב לפני מכירה

במידה ואתם מעוניינים למכור את הרכב ניקוי מקצועי של הריפוד יסייע לכם לסגור עסקה בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר וכן מבחר הקהלים והקונים הפוטנציאליים יוכלו להיות רחבים יותר. אין מה לעשות ניקיון מוכר! שמירה על ניקיון תעיד על האופן בו גם נשמר הרכב ותעלה את רמת האמינות שלכם כמוכרים וכאנשים רציניים ששמרו על הרכב.

ניקוי ריפודי רכב מקצועי ואמין

חברנו SOS Clean מתמחה בניקוי ריפודי רכב מכל הסוגים מבד ומעור. ניקוי ריפודי רכב אינו שונה מניקוי סוגי הריפודים השונים – ספות, מזרונים, שטיחים וכורסאות. אנו נגיע עד בית הלקוח לצורך הדגמה ללא עלות. התהליך מתחיל בזיהוי הבד , בחינת הכתמים ומקורם כמו אוכל, שתיה , זיעה , שומנים , תוצרי נפט ועוד. בחירת שיטת הניקוי והחומרים. ניקוי ידני במקרה של עור, או ניקוי יבש במקרה של בד טבעי מורכב. ניקוי אם מערכת קיטור ואדים במים חמים או ניקוי במים פושרים.

בחברתנו SOS Clean אנו מבטיחים 100% תוצאות לשביעות רצונכם, כי גם לרכב שלכם מגיע להראות נקי כמו חדש!

שתף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

Comments are closed.

פוסטים קשורים:

מחיר ניקוי ספות

מחיר ניקוי ספות לרוב מגיע לכמה מאות שקלים בודדים. הסיבה שבדרך כלל תרצו להזמין שירותי היא שהספה שלכם כבר לא נוצצת כמו בעבר. כתם אקשן

הסרת כתמי שתן

יש לכם תינוק קטן שעשה את צרכיו על המזרון – מזל טוב. הכלב עשה לכם "בכוונה" על הספה. החתול החליט שבא לו להחליף את האסלה

חברת ניקוי ספות מומלצת

חברת ניקוי ספות מומלצת

מחפשים חברת ניקוי ספות עור מומלצת? זה לגמרי מובן!הספה היא מרכז חיינו בבית. היא חשופה לכל בני הבית ולאורחים. סופגת המוך לכלוך, שומן וזיעת גוף.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים ברעננה

אחד מרהיטי הבית ובמיוחד בסלון המושכים תשומת לב רבה הוא השטיח, השטיח מתהדר במראהו ותורם רבות לסגנון הבית ועיצובו. למעשה, שטיחים בבית הם חלק עיקרי

ניקוי שטיחים בפתח תקווה

כמעט בכל בית המעוניין ב ניקוי שטיחים בפתח תקווה. ניתן למצוא היום שטיח כזה או אחר. הנמצא בסלון , בחדר של הילדים, של ההורים, או

Open chat
כתבו לנו
Open chat
כתבו לנו