שעות עבודה: א-ה: 8:00-20:00      ו: 8:00-12:00

ניקוי ספות בתל אביב

קצרים בזמן – השאירו פרטים ונחזור אליכם

מה שלא נגיד על תל אביב , לא נוכל לתאר אותה כמו שצריך. "התפוח הגדול של ישראל", "עיר ללא הפסקה" , "עיר האורות". אבל אם אני אנסה לתאר אותה בהקשר של ניקוי ספות מקצועי בתל אביב בכמה מאפיינים – אני אגיד שהעיר הזו מאופיינת במספר הרב ביותר של שוכרי דירה. בין עם המעבר הוא עם הריהוט שלכם או שקיבלתם אותו מבעליו הקודם, זה הזמן לבצע את הניקוי. מאפיין נוסף של האוכלוסייה, הוא מספר הרב של עובדי היי-טק המחפשים דירה קרוב לעבודה. עבודות אלו דורשות שעות עבודה ארוכות והשקעה בקריירה והדבר בא לידי ביטוי בחוסר זמן לתחזוקה נכונה של הריהוט. אחת לתקופה מומלץ להתקשר ולהזמין חברת ניקוי ריפודים שתעשה זאת עבורכם.

ניקוי ספות בתל אביב לפני ואחרי

אם גם אתם עוברים דירה לגור בתל אביב, ברוכים הבאים. בין אם קיבלתם דירה שכורה עם הספות מהדיירים הקודמים או מעבירים את הריהוט שלכם לדירה החדשה. זה הזמן לבצע בהם ניקוי ספות מקצועי. במאמר זה נביא לכם יתרונות של חברתנו על פני חברות אחרות לבצע עבורכם את הניקוי או שתוכלו לנסות ולבצע את הניקוי לבד, בעזרת המדריך שלנו לניקוי ספות בד באופן עצמאי..

ניקוי ספות בתל אביב במעבר דירה

ואיך זה קשור מעבר דירה עם ניקוי ספות מקצועי בתל אביב שוב פעם? בגלל האוכלוסייה הצעירה והדינמית בתל אביב, פעמים רבות הדירות השכורות מגיעות עם ריהוט מלא. סלון הבית זה הלב ומרכז הבית, בוא אנו מבלים בצפייה בטלויזיה , אוכלים בא את ארוחת הערב, מזמינים לארח חברים , ולפעמים סתם ישנים שנ"צ לאחר שעות ארוכות בעבודה. אין אדם אחד שלא היה רוצה להתרווח על ספה נעימה ונקייה ומכיוון שאיננו יודעים מי היה לפנינו בדירה וכיצד שמרו על הריהוט, האם היה לו כלב או חתול. זה גורם לאי שקט ולאי נוחות לשוכרים החדשים.

ומה הפתרון?

כשמזמינים אותנו לנקות ספות בתל אביב ובמרכז הארץ בכלל, אנו בחברת SOS Clean – יודעים לבצע ניקיון עמוק ויסודי גם למזרנים וניקוי שטיחים בתל אביב.

בעזרת שילוב של חומרים מנצחים ומכשור מתקדם התוצאות מדברות בעד עצמן.

  • הסרת כתמי דיו מספה, פיפי, קיא, אוכל, קפה , דם, תה, קולה וכו'..
  • נטרול ריחות רעים – ריחות זיעה , שתן , עובש, רטיבות וכו'
  • חיטוי מלא – השמדת חיידקים וקרדית אבק הבית
  • 100% שביעות רצון ואחריות לכל עבודה
ניקוי ספות בתל אביב
ניקוי ספות בתל אביב

אז איך זה מתבצע?

בדיוק כמו במכונת כביסה בעזרת 3 שלבים:

שלב 1 – מיון הבדים הוא השלב החשוב ביותר שבוא אנו מזהים את סוג הבד ומתאימים את חומר הניקוי. בחירה לא נכונה יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך. ואיש מקצוע לא מיומן וחומרים לא איכותיים תשאיר את הספה לא נקיה מספיק או אף הרוסה.

שלב 2 – שלב הסיבוב של המכונה עם הדטרגנט זה השלב בוא אנו מרססים את הספה בחומר הניקוי המתאים ומברישים אותו לתוך הבד וגורמים ללכלוך להיפרד מהסיב. שוב איש מקצוע לא מיומן יכול לגרום נזק לבד.

שלב 3 – שלב השטיפה והסחיטה הוא השלב העיקרי שהלקוח רואה בזמן ניקוי ספות בתל אביב , זהו שלב האורך הכי הרבה זמן. בעזרת מכשור הזרקה ויניקה אנו ממלאים את המכונה ב20 ליטר של מים נקיים, מוסיפים חומר מרכך מתאים לסוג הבד, ובעזרת ידית ריפודים מתאימה אנו שוטפים את הלכלוך וחומרי הניקוי שכבר התפרקו בשלב 2 .

חשוב לציין – לא כל אנשי מקצוע בתחום מוסיפים את המרכך המיוחד בשלב הסופי ושוטפים את הבד בעזרת מים בלבד. מכיוון שכל החומרים מייבאים אותם מחו"ל הם מאוד יקרים. חסכון שלהם בא על החשבון שלכם – כל הספה לא נעימה למגע , שאריות של חומרי דטרגנט שונים נשארים בספה ובסופו של דבר זה יגרום ללכלוך רב להצטבר במהירות רבה יותר על הספה מכיון שלחומרי ניקוי יש תכונה של ספיגות לכלוך.

ניקוי ספות בתל אביב לפני ואחרי
ניקוי ספות בתל אביב לפני ואחרי

מחיר ניקוי ספות בתל אביב

מחיר ניקוי ספות בתל אביב אינו שונה מהעלות שגובים בעלי מקצוע עבור ביצוע העבודה בערים אחרות. העלות נעה בין 100-150 שח עבור מושב אדם. רוב הספות מתומחרות לפי 100 שח, כאשר מושב אדם נחשב לפי אורך 60 ס"מ. המחיר נגזר מסוג הטקסטיל כמו בד או עור או בד אימפלה. מורכבות העבודה, האם הספה בהירה או כהה. רמת הכתמים וניקוי קודם. העבודה תכלול – ניקוי יסודי, בישום בסוף העבודה וניגוב הריצפה. תיתכן תוספת עלות עבור שכונות בתל אביב שאין בהם חניה בכחול לבן. מה שמצריך חניה בחניון, עבור זה תשלמו את השתתפות של 30 שח. בנייני חסרי מעלית תגבה תוספת עלות 10 שח עבור כל קומה. המחירים כוללים מעמ.

תחזוקה נכונה של הספות מדוע זה חשוב

שמירה נכונה של ניקוי ספות בתל אביב תופתעו לדעת אינו קשה במיוחד. לא תמיד יש לנו את הזמן והרצון לבצע אותה, כי לא תמיד אנחנו יודעים איך. אנו עסוקים שעות רבות בעבודה, וכל מה שבא לנו הוא לחזור הביתה לחיק המשפחה וליהנות מחברתם, להתרווח על הספה ולצפות בטלוויזיה. אך דעו לכם ששמירה על הספות היא שמירה על בריאותם. וזו מכיוון, שהסלון בד שלנו הוא בריכת חיידקים. תנאי הלחות, והחום הם תנאיים מושלמים להתרבות החיידקים וקרדית אבק הבית. לאנשים בעלי מערכת חיסון חלשה, תופעה זו עלולה לפתח נזלת, גירוי בעור, אלריות וקוצר נשימה. במקרים חריפים גם עלולה להתפתח מחלה. זה אפשר למנוע על ידי תחזוקה נכונה ולהפחית את רמת החיידקים על ידי ניקוי עצמי או ניקוי מקצועי.

כיצד לבצע ניקוי ספות בתל אביב באופן עצמאי

ניקוי עצמאי של ספות בתל אביב מתחיל בשאיבה על בסיס שבועי. כשאתם מנקים את הבית אחת לשבוע אל תוותרו לעצמכם, שאבו גם את הספות. שאיבה על בסיס שבועי מפחיתה על 90% את הקרדית אבק הבית. שאיבת הלכלוך והפירורים מפחיתה את רמת החיידקים ובכך שומרת עליכם בריאים יותר. רוצים לבצע חיטוי? תוכלו לרכוש מוצר חיטוי המתאים לספות הבד שלכם. תוכלו להתייעץ עם החנות רהיטים או עם בעל מקצוע בתחום ניקוי ספות ולקבל עצה באילו חומרים להשתמש. אחת לחודש או חודשים רססו נגבו ואתם מסודרים.

למה לבחור בנו לבצע עבורכם ניקוי ספות מקצועי בתל אביב

אנו בחברת SOS Clean עובדים שנים ארוכות בכל השכונות בתל אביב, עבודות במשרדי חברות ובמגזר הפרטי ועל כך יעידו מספר רב של לקוחותינו הממליצים באזור. אם אתם מחפשים חברה אמינה שתבצע עבורכם עבודה נאמנה אתם מוזמנים להתקשר ולהתרשם, לקבל ייעוץ חינם ואף הדגמה חינם בביתכם. וזה ללא כל התחייבות מצידכם. לקחותינו מקבלים שירות באיכות הגבוה ביותר תוך שימוש בחומרים אקולוגיים ירוקים שאינם גורמים נזק לכם ולסביבתכם. וזה יעיד דרך הפעולה שלנו, שאפילו אנחנו עובדים בלי מסכה וכפפות. המכשור המתקדם שלנו נבחר בין יצרנים המובילים ביותר בתחום תוך דגש על חדשנות ללא פשרות.

שילוב חומרי ניקוי המצויינים שלנו ומכונות חדישות בטכנולוגיה הזרקה ויניקה מבטיחים תוצאות עד 100% לשביעות רצונכם המלאה. עד כמה אנחנו בטוחים? לא אהבת-לא שילמת! תנסו אותנו – זה בדוק!

ועכשיו גם במבצע לתושבי תל אביב, מזמינים ניקוי ספות ומקבלים ניקוי מזרונים בתל אביב ב30% הנחה. ניקוי שטיחים בתל אביב (במפעל) ב55 שח למ"ר

מאוד מרוצה מהשירות המהיר וטיפ שנתת לי.ילדים שלי השאירו ברכב סליים ברכב ועוד הפוך ולא ידעתי. מתי שגיליתי כבר היה מאוחר. הסליים ניכנס כל כך חזק בתוך הריצפה ברכב שבלתי איפשרי היה להוציא אותו. פניתי s clean ובחור נתן לי טיפ. אצטון וסכין לא חדה. זה עבד. תודה רבה לכם!
Alex Drakin
Alex Drakin
08:12 01 Apr 21
הגיעו מעכשיו לעכשיו, שעה אחרי שהשטיח הוכתם הם כבר באו לקחת מהדירה שלי. עשו עבודה טובה ובזמן שהובטח. היו אדיבים ונתנו שירות מצוין.
Maya raderman
Maya raderman
17:23 12 Mar 21
התקשרי לsos חזרו אלי מיד קבענו הגיעו בזמן לניקוי ספותוכן מסרתי שטיח לניקוי החסיאו לפני הזמן כל הכבודאחלה שירות מומלץמאד
כרמלה ארביב
כרמלה ארביב
18:50 23 Feb 21
שירות ממש נדיב. הסביר הכל. הגיע בזמן. בגלל הממב עשה מחיר טוב. ניקה בערך שעתיים.התקשר למחרת לשאול איך יצא.. אני ממש ממליצה. הזמין אותו שוב בטוח..
נטלי קפילביץ
נטלי קפילביץ
15:18 06 Feb 21
ניקוי מזרן שהיו בו כתמים רבים. נתנו את הנשמה, עם מכשירים ותכשירים מקצועיים עד לניקוי מושלם של המזרון. הרווחנו מזרון חדש.
RAN SI
RAN SI
12:30 02 Feb 21
שירות מעולה! ממליצה בחום! סאשה היה מאוד נחמד, עשה את העבודה בצורה הכי טובה שיש- ניקוי שטיח מיוחד שבעלי עיצב! ממש מרוצה מזמינות ותוצאה הסופית!
Jenny Hagai
Jenny Hagai
10:16 07 Jan 21
ממליצה מאד.שלחתי שטיח לניקוי והוא חזר ריחני והצבעים שלו ממש מוארים. השירות מעולה מאד מוקפד לשביעות רצוני המלאה.
אילנה רייס
אילנה רייס
15:53 04 Dec 20
ממליצה בחום SOS clean תוצאות מדהימות ,שירות מעולה ,הגיעו בהתראה קצרה ,דאגו להשיר הכל נקי והכי חשוב הספות יצאו חדשות לגמר והמחיר משתלם .
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
16:23 21 Oct 20
ניקוי ספות בתל אביב
5/5

מאמרים אחרונים- מומלץ לקרוא!