שעות עבודה: א-ה: 8:00-20:00      ו: 8:00-12:00

ניקוי ספות בהרצליה

קצרים בזמן – השאירו פרטים ונחזור אליכם

ספות, הינן פריט מרכזי והיפה ביותר בריהוט הסלון ומשמש אותנו למגוון שימושים כמו אירוח, צפייה בטלוויזיה או ישיבה כיפית של כל בני המשפחה יחד. בגלל השימוש הגבוה בספות שאנו עושים מדי יום, יש צורך לבצע ניקוי ספות מקצועי בהרצליה או בכל מקום אחר בארץ אחת לתקופה. כאשר ישנם ילדים או חיות מחמד, תדירות של ניקיון הספות תהיה גבוהה יותר. גם התחושה של ספות שאינן נקיות, היא אינה נעימה. אין מדובר בבגד שהתלכלך ויש לכבסו במכונת הכביסה, כי יש לדעת כיצד לנקות ספה שהיא רהיט מורכב לניקוי ויש לדעת כיצד לנקות או לחלופין, לקרוא לחברה המתמחה בניקוי ספות בהרצליה וריפודים שונים כמו זו של חברתנו SOS Clean אשר מבצעת ניקוי מקצועי במחיר הוגן.

ניקוי ספות מקצועי בהרצליה

כיצד מנקים ושומרים על הספות בהרצליה?

ראשית יש להתחיל משאיבת הלכלוך מהספות לפני הניקוי. את הספות יש לנקות בתדירות של אחת לשבוע או אחת לחודש, תלוי בלכלוך שישנו עליהן. ניקוי מקצועי, ניתן יהיה לבצע אחת לשנה או שנתיים בהתאם למצב הריפוד. בספות העשויות מעור, יש לבצע ניקוי באמצעות חומר ניקוי מיוחד לעור. בספות בד, יש להבריש במברשות מיוחדות שישמרו על תחושה נעימה ומראה אסתטי. יש לציין, כי תחזוקה נכונה של ניקוי ספות בהרצליה, תמנע הצטברות מיותרת של אבק ותגובות אלרגיות שונות. ניקיון זה, תורם לבריאות של בני הבית ומבקריו. במידה וניתן יהיה להסיר את הריפוד באמצעות רוכסנים, מומלץ לקרוא את הוראות הכביסה ולפעול על פיהן.

חברתנו מתמחה בניקוי גם של שטיחים בהרצליה

במידה ולא ירד כתם כלשהו או שהכתם נשפך גם על השטיח – התקשרו והזמינו עכשיו חברת ניקוי שטיחים בהרצליה. שיטת ניקוי השטיחים לא שונה בהרבה מניקוי ספה. אך מכיוון שישנת סוגי רבים של שטיחים ורמת לכלוך כבדה בהרבה מספות. מומלץ לקחת את השטיח לניקוי במפעל לניקוי שטיחים בהרצליה. במפעל – השטיח יעבור ניעור מקצועי להוצאות הלכלוך היבש כמו חול , אבק , גרגירי אוכל ולכלוך שונים מתוך הריצפה של השטיח שעמוק עמוק בפנים. השטיח נכנס בתוך מכונה מיוחדת ועובר קרצוף יסודי.

ובסוף הניקוי הוא יקבל את התנאים המתאימים ביותר לייבוש על מנת לא לגרום לריחות לא נעימים באמצע הסלון וחס וחלילה שלא יווצר עובש מרטיבות יתר. השטיח יחזור לבעליו תוך 7 ימים כמו חדש. אנו בטוחים שאתם תהיו מאושרים, לא קל להיפרד ממנו מהשטיח.

ניקוי ספות בהרצליה
ניקוי ספות בהרצליה

מחיר ניקוי ספות בהרצליה

מחיר ניקוי ספות בהרצליה יעלה לכם לא יותר מ500 ש"ח. אם כמובן מדובר על ספות עשויות מבד. את העלות אנו לא זורקים ככה סתם. מחיר ניקוי ספות בהרצליה מחובר לפי מספר המושבים שלה. עלות לניקוי וחידוש כל מושב מתומחר לפי 100 ש"ח כולל מעמ, כך ספה גדולה בגודל של סט 3+2 לא יעלה יותר מ500 ש"ח. במחיר הניקוי זה יכלול את כל השירותים הקיימים ללא תוספת עלות – נטרול ריחות רעים, הסרת קרדית אבק הבית, השמדה וחיטוי מלא עד 99% מכל החיידקים ומיקרואורגניזמים המזיקים לבריאות. תקבלו בישום נעים בסיום התהליך ומעל הכל התוצאה תהיה 100% ספה רכה ונעימה וכמובן הסרה של כל הכתמים שהצטברו.

מתי כדי להזמין מנקה ספות

לפעמים אנו נוטים לחשוב שהצבע הדהוי של הספה נובע מבלאי טבעי של הסלון, אך לעיתים קרובות לא כך הדבר. אנו יכולים לראות זאת בבירור כאשר מדובר על ספה בהירה, ששינוי הגוון שלה נגרם במהירות. זה אינו מעיד על כך שאין מה לעשות, מכיוון שרוב הסיכויים – הספה שלכם פשוט התלכלכה. והגיע הזמן לחידוש המראה החיצוני שלה על ידי הזמנת שירות ניקוי ספות מקצועי בהרצליה. את התוצאה אגב, ניתן לראות כבר תוך כדאי ביצוע העבודה בחלק שכבר נוקה נראה צבע נקי לעומת החלק בו עדיין הספה אינה עברה תהליך ניקוי יסודי.

אם נשפך על הספה נוזל המכיל צבע כגון קולה או קפה. מאכל שומני או ברח לילד פיפי או הכלב "עשה לנו בכוונה" שתן על הספה. חייבים מיד לנסות לנקות את הספה לבד, אך אם הדבר איננו מתאפשר או שלא הצלחתם לנקות בעצמך – יש להתקשר לחברת ניקוי ספות מקצועית, אחרת הכתם עלול להיות שם לצמיתות.

חומרי ניקוי שאנו משתמשים

כאשר אנו נבצע תהליך ניקוי מקצועי, אנו חייבים להתאים את החומרי ניקוי שלנו כך שהספה תתנקה ביעילות. אך יחד עם זאת, תשמור על המראה שלה והטקסטורה ללא נזקים ובעיות העלולות להיווצר בשימוש עם מים וחום. וגורם חשוב נוסף הוא לשמור על בריאות בעלי החיים, המשפחה והסביבה. מסיבה זו אנו בחברת SOS Clean משתמשים רק בחומרים ירוקים היפואלרגניים.

כל החומרי ניקוי שלנו מכילים אינזימים פעילים, ודטרגנטים המופקים בצורה טבעית. הם מחוזקים בחמצן פעיל ברמה נמוכה ומתכלים לאחר ייבוש. אנזים הוא חומר המזרז תהליכים כימים לפירוק חלבונים. תפקידו העיקרי בניקוי הוא לפרק כתמים על בסיס אורגני כגון שתן, צואה, אוכל, זיעה ושומן גוף. לתערובת זו אנו מוסיפים תרכיז דה-לימונים המופק מקליפת תפוזים ולימונים לו יש תפקיד חשוב בפירוק שומנים ושמן סינטטי.

לאחר פירוק הכתמים אנו רוצים להחזיר לספה את הרעננות וגמישות לבד אותו ניקינו, ויש צורך להשתמש בחומר שלישי לו תפקיד חשוב בשלב השטיפה של הספה. בעצם חומר זה כמו המרכך במכונת כביסה. משאיר לנו ניחוח נפלא, מחיה את צבע הספה ומונע בעיות ניקוי. חומר זה נקרא All Fiber Textile Rinse.

הציוד בו אנו משתמשים

אחד היתרונות הבולטים של חברתנו SOS Clean כאשר אנו מבצעים ניקוי ספות בהרצליה, הוא הציוד בטכנולוגיה מתקדמת בו אנו משתמשים. הטכנולוגיה עושה שימוש בשיטת הזרקה ויניקה, בוא בעל המקצוע בעזרת שילוב חומרי ניקוי איכותיים מרכך את הכתמים – מה שמאפשר לו להזריק מים מחוממים בלחץ חזק מאוד (אך מספיק עדין בכדאי לא לפגוע בסיבים) אל תוך עומק הסיבים ולשחרר את הלכלוך, הכתמים והנוזלים הקשורים לטקסטיל. ובעזרת כוח שאיבה של 2 מנועי שאיבה מתקדמים למשוך את המים יחד עם החומרי ניקוי ולהשאיר ספה נקיה גם בעומק הסיבים. פעולה זו תוך שימוש בידית ריפודים שקופה נותנת אינדיקציה כמה לכלוך היה וכמה ממנו עוד נשאר לשטוף. בעל מקצוע מיומן, יבדוק את עצמו טוב טוב עד שהמים יזרמו נקיים וזה יאותת לו שהספה נקיה כמחו חדשה.

שלבי ניקוי ספה בהרצליה

ברוב מקרים כאשר נבצע ניקוי ספות בהרצליה או בכל עיר אחרת, השוני יהיה בבחירת החומרים ולא בשיטת הניקוי ב90% מהפעמים נשתמש בשיטת הזרקה ויניקה הנקראת השיטה הרטובה. במקרים מעטים כאשר יהיה מדובר בטקסטיל עדין שאינו אוהב מים נשתמש בשיטה היבשה. לאהלן סדר שלבי הניקוי בשיטה הרטובה:

שלב א – אבחון הספה , בחירת שיטת העבודה וחומרי הניקוי. לדוגמא במידה ומדובר בספה מבד כותנה לבנה . נבחר להשתמש בחומר המתאים לסוג בד זה בלבד כאשר הוא ייתן לו מרכיב הלבנה. במידה ומדובר בספה סינטטית – נבחר להשתמש בחומר אגרסיבי יותר מכיוון שאין חשש לפגיעה בסיבים.

שלה ב – בעזרת מרססת מקצועית – אנו נרסס חומר בצורה אחידה על כל מרכיבי הספה ולא רק במקומות מוכתמים למעט גב הספה. ישנן מנקי ספות החוסכים עלויות ומרססים בחומר ניקוי רק מקומות מוכתמים. זה אומנם מנקה את הכתמים אך אינו מבטיח לכם ניקוי עמוק ויסודי.

שלב ג – לאחר המתנה של 15-20 דקות, החומר מתחיל לפרק את הכתמים. השמן והמים נפרדים והשומן מתחיל לצוף. זו הסיבה מדוע אנו מרססים את כל הספה, על מנת לנקות ולהציף מעומק הספה בכל האזורים. לכתמים הקשים ביותר אנו נבצע הברשה עם מכשור חשמלי לפירוק סופי של כתמים עקשנים.

שלב ד – שטיפת הספה בהזרקה ויניקה עם מים מחוממים לצורך חיטוי הספה, נטרול ריחות, וריכוך הבד. שלב זה כבר תראו את התוצאות הנהדרות שמתקבלות. הוספת מרכיב ה"מרכך" דומה לפעולת מכונת כביסה. הוא משאיר ריח רענן ומגע רך ונעים. פעולה נוספת שהוא עושה היא ייצוב צבעים. כך שתקבלו ספה כאילו שחזר לה הצבע לחיים. זהו הספה נקיה וידרש לה פרק זמן עד 24 שעות בחורף ועד 12 שעות בקיץ להתייבש. תודה.

מאוד מרוצה מהשירות המהיר וטיפ שנתת לי.ילדים שלי השאירו ברכב סליים ברכב ועוד הפוך ולא ידעתי. מתי שגיליתי כבר היה מאוחר. הסליים ניכנס כל כך חזק בתוך הריצפה ברכב שבלתי איפשרי היה להוציא אותו. פניתי s clean ובחור נתן לי טיפ. אצטון וסכין לא חדה. זה עבד. תודה רבה לכם!
Alex Drakin
Alex Drakin
08:12 01 Apr 21
הגיעו מעכשיו לעכשיו, שעה אחרי שהשטיח הוכתם הם כבר באו לקחת מהדירה שלי. עשו עבודה טובה ובזמן שהובטח. היו אדיבים ונתנו שירות מצוין.
Maya raderman
Maya raderman
17:23 12 Mar 21
התקשרי לsos חזרו אלי מיד קבענו הגיעו בזמן לניקוי ספותוכן מסרתי שטיח לניקוי החסיאו לפני הזמן כל הכבודאחלה שירות מומלץמאד
כרמלה ארביב
כרמלה ארביב
18:50 23 Feb 21
שירות ממש נדיב. הסביר הכל. הגיע בזמן. בגלל הממב עשה מחיר טוב. ניקה בערך שעתיים.התקשר למחרת לשאול איך יצא.. אני ממש ממליצה. הזמין אותו שוב בטוח..
נטלי קפילביץ
נטלי קפילביץ
15:18 06 Feb 21
ניקוי מזרן שהיו בו כתמים רבים. נתנו את הנשמה, עם מכשירים ותכשירים מקצועיים עד לניקוי מושלם של המזרון. הרווחנו מזרון חדש.
RAN SI
RAN SI
12:30 02 Feb 21
שירות מעולה! ממליצה בחום! סאשה היה מאוד נחמד, עשה את העבודה בצורה הכי טובה שיש- ניקוי שטיח מיוחד שבעלי עיצב! ממש מרוצה מזמינות ותוצאה הסופית!
Jenny Hagai
Jenny Hagai
10:16 07 Jan 21
ממליצה מאד.שלחתי שטיח לניקוי והוא חזר ריחני והצבעים שלו ממש מוארים. השירות מעולה מאד מוקפד לשביעות רצוני המלאה.
אילנה רייס
אילנה רייס
15:53 04 Dec 20
ממליצה בחום SOS clean תוצאות מדהימות ,שירות מעולה ,הגיעו בהתראה קצרה ,דאגו להשיר הכל נקי והכי חשוב הספות יצאו חדשות לגמר והמחיר משתלם .
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
16:23 21 Oct 20
ניקוי ספות בהרצליה
5/5

מאמרים אחרונים- מומלץ לקרוא!