ניקוי ספות בהוד השרון

כל 62,000 התושבים המתגוררים בעיר הוד השרון, יכולים להפסיק לפחד מכתמים על הספה! SOS Clean הינה חברה לניקוי ספות בהוד השרון, המגיעה אל כל השכונות בעיר, כולל השכונות המפורסמות מגדיאל ורמתיים. כל ניקוי שאנו מבצעים הינו ניקוי ספות בבית הלקוח – כך שאתם יכולים להישאר ישובים, אנחנו מגיעים אליכם! הדגמה חינם עלינו חיוך עליכם.

ניקוי ספות בהוד השרון

יש ילדים קטנים בבית? מכירים את זה שאתם מחליפים מצעים ובוא נגיד לא אוהבים את המראה שאתם רואים? אנו בחברת SOS Clean עושים גם ניקוי מזרונים בהוד השרון.

 המזרן שאנחנו ישנים עליו בלילה מתבלה ומתלכלך בקצב מהיר מאד ואנשים רבים כלל לא מודעים לכך. בין שמדובר במזרן דק או עבה וללא קשר לחומרי הגלם שהוא עשוי מהם, קשה מאד לשמור על המזרן מאוורר ונקי די הצורך. עם הזמן חודרים חלקיקי אבק ולכלוך אל תוך השכבות הפנימיות של המזרן, בקטריות שונות עלולות להתפתח במקומות אלה וקשה מאד באמצעים פשוטים או ביתיים לוודא שאין זה קורה. הפתרון הוא הזמנת שירות מקצועי ניקוי ספות בהוד השרון שמנקה גם מזרונים.

הביצוע שלנו :

  • הסרת כתמי דם
  • הסרת כתמי שתן
  • הסרת כתמי השחמות שנגרמו מזיעה ושומן גוף
  • נטרול קרדית אבק הבית
  • נטרול חיידקים ועובש

טיפ קטן כיצד לבחור חברת ניקוי ספות מקצועית, הכנסו לרשתות החבריות כגון פייסבוק , אינסטגרם קראו ביקורות של לקוחות, תגובות של לקוחות. תעשו חיפוש קטן בגוגל וודאו שלחברה יש ביקורות אותנטיות וחיוביות. חברתנו מופיע גם באתר מידרג תחת השם "אלכסנדר"

שתף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

Comments are closed.

פוסטים קשורים:

מחיר ניקוי ספות

מחיר ניקוי ספות לרוב מגיע לכמה מאות שקלים בודדים. הסיבה שבדרך כלל תרצו להזמין שירותי היא שהספה שלכם כבר לא נוצצת כמו בעבר. כתם אקשן

הסרת כתמי שתן

יש לכם תינוק קטן שעשה את צרכיו על המזרון – מזל טוב. הכלב עשה לכם "בכוונה" על הספה. החתול החליט שבא לו להחליף את האסלה

חברת ניקוי ספות מומלצת

חברת ניקוי ספות מומלצת

מחפשים חברת ניקוי ספות עור מומלצת? זה לגמרי מובן!הספה היא מרכז חיינו בבית. היא חשופה לכל בני הבית ולאורחים. סופגת המוך לכלוך, שומן וזיעת גוף.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים ברעננה

אחד מרהיטי הבית ובמיוחד בסלון המושכים תשומת לב רבה הוא השטיח, השטיח מתהדר במראהו ותורם רבות לסגנון הבית ועיצובו. למעשה, שטיחים בבית הם חלק עיקרי

ניקוי שטיחים בפתח תקווה

כמעט בכל בית המעוניין ב ניקוי שטיחים בפתח תקווה. ניתן למצוא היום שטיח כזה או אחר. הנמצא בסלון , בחדר של הילדים, של ההורים, או

Open chat
כתבו לנו
Open chat
כתבו לנו