ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים בקיטור בבית הלקוח

קצרים בזמן? חייגו עכשיו או השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם!

ניקוי מזרונים בבית הלקוח

נגן וידאו אודות ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים מקצועי בבית המתבצע בקיטור חשוב יותר ממה שחשבתם! אנו מבלים במהלך חיינו בממוצע כ8 שעות על המזרונים שלנו, למעשה כ1/3 מחיינו! לא משנה אם זה בתנומה קלה בשעות הצהריים או בשינה עמוקה בשנת הלילה שלנו. את האוויר בחדר שלנו אנו נושמים עם מה שמתערבב עם המזרן שלנו. ולא תאמינו מה יכול להימצא שם!

אבל דבר אחד בטוח והוא ששינה טובה היא הבסיס שלו כל אדם זקוק. מחקרים מוכיחים ששינה טובה עוזרת לנו להיות בריאים יותר, פחות עצבניים, לנהל זוגיות טובה יותר ולהצליח יותר בעבודה. כולנו יודעים זאת, נכון? וזו הסיבה שכולנו מקפידים לקנות את המזרן הבריא והנוח ביותר על מנת להביא לשינה איכותית יותר.

אך מתי בפעם אחרונה חשבתם על ניקוי המזרן שלכם? הידעתם, מזרן שאינו נקי ומדיף ריחות רעים, פוגע באיכות השינה. פוגע בבריאות שלכם והסובבים אתכם!

חברתנו SOS Clean מבצעת ניקוי ריפודים מקצועי. העבודה מתבצעת, באמצעות חומרי ניקוי ושטיפה בקיטור על מנת לנקות את המזרן שלכם לחלוטין מכתמים וריחות שתן, חיטוי מלא ממזיקים ונטרול קרדית אבק הבית!

אצלינו תקבלו אחריות על כל עבודה, לא רק ברמת הביצוע אלה גם שהמזרן שלכם יישאר נקי ושלם!

חשיבות ניקוי מזרונים וגורמי סיכון

כמו בכל ריפוד, אבק, תאי עור מתים, לכלוך, קשקשי עור חיות מחמד וחומרים מזיקים אחרים מצטברים לאורך זמן על המזרנים שלכם. מה שמפעיל שורה של בעיות בריאות, כולל אסתמה ובעיות נשימה. אחד מהם והנורא מכולם הוא קרדית אבק הבית!

קרדית אבק בית

קרדית אבק הבית הידועה גם בשם קרדית האבק, היא אקרית מיקרוסקופית שחיה במגורי אדם בתנאי אבק ולחות על גבי מזרן, בגדים וחפצי ריהוט כגון ספות , שטיחים וכורסאות. הקרדית ניזונה מקשקשי עור, והפרשותיה נחשבות לאחד מהגורמים העיקריים לתגובות אלרגיות בבני אדם. והסיבה לכך היא שלא מבצעים ניקוי מזרן לעיתים תקופות יותר.

20%  מהאוכלוסייה אלרגיים לקרדית האבק. גלליה של קרדית אבק הבית הם אלרגנים נפוצים והם גורמים לתגובה אלרגית לאנשים הרגישים להם כאשר הם באים במגע. התגובה האלרגית לקרדית אבק הבית מתבטאת בעיקר במערכת הנשימה, אף, עיניים וריאות, בהתעטשויות, בנזלת, בעפעפיים נפוחים, גירודים, שיעול והתקפי קוצר נשימה. במקרים קיצוניים קרדית האבק יכולה לגרום לחנק אצל חולי אסתמה חריפה ובעקבות כך למוות.

פרק הזמן העיקרי בו מתקיימת החשיפה לאלרגן הוא בשעות השינה, אולם גם בשעות היום ניתן להיחשף לאלרגן בכמויות דומות. המיטה והמזרן היא סביבה נוחה מאוד לקרדית האבק, לרוב המקום לח וחם מספיק כדי לספק תנאי גידול טובים לקרדית, לכן יש מספר רב של קרדיות חיות על גבי רהיט זה. בשעות השינה, שרוי האדם הישן במשך שעות ארוכות על גבי המיטה. בשל קלות משקלם, מתערבבים גלליהן של הקרדיות באוויר (או שהם נישאים ברוח) ומגיעים למערכת הנשימה דרך האף, בתהליך הנשימה, שם מתרחשת תגובה אלרגית אליהם.

חיטוי של קרדית אבק הבית
קרדית אבק הבית
חיטוי של קרדית אבק הבית
קרדית אבק הבית

כיצד מנטרלים את קרדית האבק ממזרן באופן עצמאי

ההתמודדות עם קרדית אבק הבית באופן עצמאי הוא כמעט בלתי אפשרי. הקרדית עמידה לכל חומרי הניקוי והחיטוי. ובכך, הדבר היחידי שהורג ומנטרל אותה הוא בעצם חום מעל 65 מעלות.

אם יש ברשותכם גינה או מרפסת שמש, מומלץ אחת לשבוע להוציא את המזרן לשמש ישירה בחודשי הקיץ. השאירו את המזרן לכמה שעות, ובכך תוכלו לצמצם את אוכלוסיית הקרדית.

ניקוי מזרון מקצועי בקיטור יעשה סוף לקרדית האבק

ניקוי מזרונים מקצועי בקיטור מתבצע בבית הלקוח ואין צורך להוציא את המזרן מחדרו. את הניקוי מומלץ לבצע לפחות אחת לשנה ובכך למנוע מהקרדית לשוב ולהתפתח לאוכלוסייה גדולה הגורמת לסיכון.

את הניקוי אנחנו מבצעים תוך שימוש בכמה שלבי ניקוי שפיתחנו ועל כך נרחיב בהמשך. מה שבטוח שהתוצאה היא מזרן נקי מהקרדית לחלוטין ובריא לבריאותכם!

ניקוי מזרונים לתוצאה מושלמת
ניקוי מזרונים לתוצאה מושלמת

שלבי ניקוי מזרונים מקצועי בקיטור

ניקוי מזרונים לתוצאה מושלמת
ניקוי מזרונים לתוצאה מושלמת
 1. ראשית, אנו נבצע בדיקה מוקדמת ומעמיקה של סוג המזרן והריפוד שלו. סוגי הכתמים, גיל המזרן ונכין את סביבת העבודה.
 2. בשלב הבא אנו נבצע שאיבת המזרן להוצאת אבק ולכלוך כהכנה לניקוי הכתמים.
 3. טרם ניקוי המזרונים בקיטור אנו מבצעים ריסוס המזרן בחומרי ניקוי כלליים המבוססים על חומרים אורגניים לחלוטין לטובת ניקוי המזרן מזיעה, שומן גוף, אבק ולכלוך. לחומר נדרש השרייה של בין 15-20 דקות והוא ממיס את הלכלוך ומציף אותו כלפי מעלה.
 4. שלב הבא אנו ניתן דגש על חלקי המזרן המוכתמים במיוחד. אם ישנו כתם שתן או כתם דם. אנו נרסס עליו חומר חיטוי מיוחד המבצע גם פירוק הכתם על ידי שימוש במי חמצן פעיל 50%. ונמתין להשרייה נוספת.
 5. שלב סופי בתהליך ניקוי מזרנים הוא הזרקת מים בלחץ קיטור ב90 מעלות חום, תוך שימוש במכונה מקצועית השואבת את המים בחזרה עם הלכלוך. אנו מוסיפים בתהליך חומר מיוחד המותאם למזרון לבן מבד כותנה המבצע הלבנה אופטית בתהליך הייבוש של המזרן.

ניקוי מזרנים מכתמים:

אין כתם שלא ניתן להסיר, החוכמה היא לבצע את זה במהירות האפשרית. כתם שזה עתה נוצר עוד לא גרם לנזק פוטנציאלי. פעלו מהר ופעלו בנחישות. אם לא הצלחתם – תוכלו לפנות לחברתנו המתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים מבד ומעור. 

ניקוי מזרונים בבית מכתמי וריחות שתן

לקחתם את הילד לישון איתכם בלילה והוא פספס ועשה על המיטה? החיית מחמד האהובה עליכם עשתה לכם בכוונה?

ברוכים הבאים. כתמי שתן הינם תופעה מוכרת ולא נעימה אצל רבים המחזיקים בעלי חיים או הורים לילדים קטנים, הריח לעיתים נוראי והכתם אף הוא אינו תורם לנראות המזרן.

קודם כל, פזרו אבקת סודה לשתייה לספיגת הנוזלים וחכו שיתייבש. לאחר מכן פזרו חומץ מהול במים על מנת להעלים את הריחות. זהו הפתרון היעיל, הקל והמהיר ביותר שיעזור לכם. את הכתם תוכלו להעלים בעזרת המדריך שלנו לניקוי מזרן באופן עצמאי. אך מה עושים אם לא הצלחתם?

שירותי ניקוי מזרונים שלנו בקיטור מטפל במומחיות רבה בנטרול ריחות שתן. אנו מחזיקים בארסנל שלנו חומר נטרול ריחות מיוחד מתאים גם לריחות החזקים ביותר כמו של שתן חתולים וכלבים.

חברתנו SOS Clean בכל ניקוי מזרן בקיטור – תבצע נטרול ריחות מקצועי בעזרת תרסיס נטרול ריחות מבית Chemspec המגיע אלינו מארה"ב. תרסיס זה חייב לבוא במגע עם האזור המייצר את מקור הריח הרע, אשר חודר לעומק המזרן, עוטף את מולקולות הריח. מתייבש באופן טבעי מבשם בריח לימונים ומנטרל את מקור הריח. ניתן גם לרכוש את המוצר לטיפול ביתי אם יגרם נזק עתידי. התכשיר מתאים לשטיחים , ספות ומזרונים כאחד.

ניקוי מזרון מזיעה ושומן גוף

מזרונים מיוצרים מבדים טבעיים בצבעי לבן או קרם ובעיקר מבד כותנה. הבד האידיאלי מכיוון שהוא בד סופג לחות, נושם ונעים. ולכן גם, הם סופגים כתמים במהירות רבה יותר. מזרנים מורכבים לטיפול ותחזוקה. מחסור נאות בתחזוקה והגנה על המזרן יביא לכך, שהמזרן יקבל גוון צהבהב ובלתי מחמיא.

גוונים אלו, נוצרים עקב הפרשה של הכותנה במגע עם נוזלים של זיעה ושומן גוף. מפרישים ריחות רעים המפריעים לשינה תקינה ורצופה.

ניקוי כתמים אלו מצריך ניקוי אזור גדול תוך שימוש בתכשירי ניקוי ריפודים או אבקת כביסה ומים. מה שעלול לגרום לנזקים חמורים יותר כמו כתמי עובש או ריחות ריקבון. ולכן מומלץ להיעזר בבעל מקצוע מיומן.

חברתנו SOS Clean מבטיחה 100% ניקוי מזרונים מכתמי זיעה ושומן גוף. סוף למזרן צהוב וזמן למזרן ישן להראות כמו חדש!

חשיבות ניקוי מזרן מעובש

לישון על מזרן עם עובש מסוכן לבריאות מעבר למפגע הקוסמטי! ועלול לגרום למוות!

עובש הינה פטריה המתפתחת בסביבת לחות גבוהה. נזילה מהמזגן או רטיבות הקיר החיצון או כניסת מים מהחלון הם לרוב הגורמים האשמים. אתם מחייבים לטפל בזה טרם הסרת עובש באופן עצמאי.

עובש שאודה טרי, קל להסרה ותוכלו לבצע את הסרתו בעזרת תכשירי ניקוי עובש מריפודים שתוכלו לרכוש בכל חנות טמבור. במידה ולא מצאתם אחד, תוכלו למהול מעט אקונומיקה ביחס 1:3 עם מים לטבול מטלית מיקרופייבר ולנגב בעזרתו את הכתם שנוצר.

זקוקים לעזרה? חברתנו SOS Clean מבצעת ניקוי מזרונים בקיטור המשמיד את שאריות העובש גם לאחר שימוש בתכשירי ניקוי עובש על מנת להבטיח 100% הצלחה שהעובש אינו יחזור.

ניקוי מזרונים מכתמי דם

דם אינו כתם שצריך להטריד אותכם, למעט הנראות הלא מחמיאה שלו. אם החלטתם לנקות אותו, דעו שזה לא קל בכלל. ככל שהכתם ישן יושן, יהיה קשה יותר להסירו. כתם דם שעוד טרי מומלץ לנקות אותו מייד בעזרת מי חמצן פעיל 3%. ולשטוף בעזרת מטלית מירקופייבר ספוגה במים.

כתם דם ישן , כנראה לא תצליחו להסיר, אך אם בכל מקרה תרצו – אנחנו בSOS Clean  מסירים כתמי דם בהצלחה גבוה יחסית. נוכל לטשטש אותו בעזרת חמצן פעיל 50%.

נטרול ריחות בכל ניקוי מזרון
נטרול ריחות בכל ניקוי מזרון
נטרול ריחות בכל ניקוי מזרון
נטרול ריחות בכל ניקוי מזרון

כך תשמרו על ניקוי מזרנים לאחר הניקיון

סיימנו לנקות לכם את המזרן – עכשיו תורכם לשמור עליו כך לאורן זמן.

אנחנו יודעים שאי אפשר לשמור לנצח על מזרן נקי מכתמים ואבק. אך פעולות אלו, יעזרו לכם לשמור על בריאות המזרן לאורך זמן בין ניקוי מזרונים מקצועי עד לפעם הבאה שתזמינו.

שמירה על פעולות אלו יפחיתו התפתחות קרדית אבק הבית וישמרו על המזרן שיראה נקי כמעט פי 10 מהזמן הממוצע.

 מגן מזרן – ישנם 2 סוגי מגיני מזרן. מגן נושם ומגן אינו נושם. הראשון נועד לכלל בני המשפחה ומגן על מרבית הכתמים מהמזרן, אך אינו מונע לחלוטין חדירת נוזלים. התחושה שהוא מעניק כמעט אינו מורגשת ששמת משהו על המזרן.

השני נועד בעיקר למזרני הילדים, פחות נוח מכיוון שאינו אוורירי אך מעניק הגנה מלאה מפני כתמי שתן ונוזלים אחרים. מומלץ בחום גם למשפחות המחזיקות בעלי חיים.

 מניעת לחות – כבר אמרנו שעובש וקרדית אבק הבית זקוקים ללחות גבוה? אז כן. במיוחד בבתי קרקע הצמודים לפארקים או בתים באזורי החוף חשוב למנוע מהלחות להצטבר. ולכן ודאו שאתם שוטפים את הריצפה שהיא יבשה לגמרי. בדקו נזילות מהקירות ומהמזגן. בדקו שהמזרן יבש תמיד לחלוטין ואין מופיעים בו טיפות נוזליים.

 אוורור – אוורור הבית חשוב מאוד בשמירה על האוויר נקי. סגירת החלונות בחדרים מגדילה את סיכוי הלחות לגבור ובכך ליצור עובש על המזרן שלכם. אווררו את החדרים על בסיס שבועי. אם אתם יוצאים לעבודה פתחו מעט מהחלונות, זה יעשה רק טוב.

 שאיבה – שאיבה עוזרת לצמצם את האבק וכלולך אך לא רק. שאיבה קבוע על בסיס שבועי כאשר אתם מחליפים מצעים, תשאב גם כמות מוכבדת של קרדית אבק הבית. ובכל לא רק תמנע כמה אפצ'י , גם תעזור לכם לישון טוב יותר.

כך תשמרו על המזרן שלכם
כך תשמרו על המזרן שלכם
כך תשמרו על המזרן שלכם

יש ניקוי ויש ניקוי – למה להזמין דווקא אותנו

חברות רבות מציעות שירותי ניקוי של מזרונים, אך לא כולם מבצעים אותו בעזרת קיטור. ולא כולם משתמשים בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה. חברתנו SOS Clean עושה שימוש רק בחומרים שלא יסבו נזק הן למזרן שלכם והן לבריאות הסובבים.

 1. ניקוי מזרנים מקצועי אורן זמן, אם רוצים להגיע לתוצאות מצוינות נדרש זמן בין השרייה להשרייה והקפדה בהברשה בין לבין. אצלינו ניקוי המזרן אורך כשעה אחת לפחות לניקוי מזרן זוגי. ולכן התוצאות מעידות בפני עצמן!
 2. אנו עושים שימוש בין 3-5 חומרי שונים כאשר מבצעים ניקוי מזרונים בקיטור.
 • חומר ניקוי כללי להסרת כתמי שומן וזיעה.
 • מי חמצן פעיל לחיטוי עמוק ויסודי.
 • חומר לנטרול ריחות רעים – שתן, צואה וזיעה.
 • חומר נוסף להלבנה אגרסיבית במידת הצורך אם המצב בכי רע.
 • ולסיום שוטפים את המזרן עם חומר ייעודי למזרנים להלבנה אופטית.
 1. אנו מבטיחים אחריות מלאה 100% ניקוי וחיטוי למזרן, הסרת עובש, נטרול ריחות ומזרן בריא לחלוטין.
 2. אנו חוזרים לניקוי נוסף במידה ולא אהבתם את התוצאות!
 3. לא נקי – לא שילמתם!
 4. ניקוי מזרונים במחיר סביר – אצלינו תקבלו מקסימום תוצאות במחיר שווה לעבודה שאנו מבצעים!
 5. ציוד מתקדם – אנו תמיד מחזיקים ברשותנו את הציוד המתקדם ביותר בתעשייה. ובכך לקוחותינו נהנים מהשירות הטוב ביותר.
 6. שקיפות מלאה מול לקוחות – אתם יכולים לשאול כמה שאלות שאתם רוצים, ותקבלו את כל התשובות הדרושות לכם לקבל את ההחלטה הנבונה ביותר.

לקוחותינו ממליצים עלינו

מתי חשוב להזמין חברת מנקה מזרונים בקיטור

מעבר לכתמים ומזרן לא אסתטי שמירה על בריאות המשפחה הוא מעלה ראשונה כאשר חושבים על לנקות את המזרון. אם הינכם סובלים מתסמינים לא מוסברים וניסיתם הכל – זה הזמין להזמין מנקה מזרונים בקיטור אשר תבצע את העבודה בבית הלקוח במהירות המירבית.

אלו תסמינים עלולים להעיד על מזרן שהגיע הזמן לנקות אותו:

 1. שיעולים כשאינכם חולים.
 2. גודש באף ותסמיני הצטננות.
 3. עיניים אדומות או דומעות.
 4. קשיי נשימה או קוצר נשימה.
 5. תסמיני אלרגיה.

כל אלו יכולים להיות תופעה של מזרן הפוגע בבריאותכם, מכיוון שהוא לא נקי ומכיל כמויות גדולות של מזיקים וקרדית אבק הבית. טיפול מונע וטיפול עמוק ויסודי יכול לשפר פלאים תופעות אלו. אל תקטינו ראש בחשיבות ניקוי מזרנים בקיטור!   לנקות

ניקוי מזרונים מחיר

חברתנו SOS Clean פועלת בשקיפות מלאה מול לקוחותיה ובכך מעניקה ביטחון מלא בלי טריקים ובלי שטיקים. אצלינו אתם מקבלים אחריות מלאה לתוצאות במחיר ידוע מראש.

מחיר ניקוי מזרונים בקיטור נקבע מראש בהתאם לגודל המזרן שלכם. ולא לפי כמות הכתמים או סוגי הכתמים המרכבים. כך לדוגמה גם אם ישנו עובש וכתמי שתן וריחות רעים הדורשים טיפול, המחיר יהיה כלול לפי גודל המזרן.

סוג מזרון

מחיר

מחיר ניקוי מזרון תינוק

 

150 ₪

מחיר ניקוי מזרון יחיד

200 ₪

מחיר מזרון זוגי עד 1.4 מטר רוחב

350 ₪  

מחיר ניקוי מזרן זוגי עד 1.6 מטר רוחב קווין סייז

400 ₪

מחיר ניקוי מזרונים זוגיים עד 1.8 מטר רוחב קינג סייז

450 ₪

מחיר חיטוי ונטרול ריחות שתן למזרן

50 ₪

מחיר חיטוי והסרת עובש ממזרן

50 ₪

תוספת לניקוי צד נוסף למזרן יחיד

50 ₪

תוספת לניקוי צד נוסף למזרן זוגי

100 ₪

שאלות נפוצות

המחיר נקבע לפי גודל המזרן. ונע בין 250-400 ש"ח עבור צד אחד. ובין 80-120 ש"ח עבור צד נוסף.

התשובה בהחלט כן. אנו מבצעים חיטוי מפני כל סוגי המזיקים, בין היתר גם קרדית אבק הבית. 

בהחלט. אנו משתמשים בחומר מיוחד המנטרל ריחות שתן של כלב, חתול ותינוקות. ומסירים את הכתמים כלא היו. 

תוך 24 שעות לכל היותר ניתן כבר לישון על מזרן נקי ומצוחצח.

הניקוי שלנו אורך בין שעה לשעה וחצי תלוי במורכבות וגודל המזרן.

בהחלט כן, אחריות מלאה מנזקים. והתחייבות מצדנו בכתב. 

שירותי ניקוי נוספים

הדגמת ניקוי ספות בד

הדגמת ניקוי ספות עור

הדגמת ניקוי שטיחים במפעל

נגן וידאו אודות ניקוי שטיחים סרטון הדגמה במפעל

הדגמת ניקוי ריפודי רכב

להזמנות והצעת מחיר

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם