שעות עבודה: א-ה: 8:00-20:00      ו: 8:00-12:00

ניקוי מזרונים בתל אביב

קצרים בזמן – השאירו פרטים ונחזור אליכם

אין אדם אפילו לא אחד שאינו אוהב ניקיון. ואחד כמה וכמה כאשר מדובר על קודש הקודשים שזה החדר שינה שלנו. ועוד יותר כאשר מדובר על המצעים נעימים ומריחים טוב לאחר ניקוי. אך במדינתנו כמו במדינת ישראל – שעות העבודה ארוכות מהרגיל. ועם סדר יום לחוץ וארוך לא כולנו מוציאים את הזמן לניקוי של המיטה. ואלה שיש, אין את הידע והכלים כמו של חברת ניקוי מזרונים מקצועי בתל אביב. ניקיון המזרונים חשוב לכל הגילאים ומזרן מלוכלך אינו בריא לבריאות. אנו איננו מודעים איך המזרן צובר המון לכלוך ושאריות קרדית אבק ויחד עם הלחות בתל אביב זהו בית המחייה המועדף על קרדית אבק הבית! מחיר ניקוי מזרונים בתל אביב שווה את הכסף שזה עולה , השקט הנפשי והבריאות חשוב לנו יותר מהכל.

הדגמה של ניקוי מזרונים בתל אביב

ניקוי מזרונים בתל אביב תחזוקה שוטפת

קשה למצוא זמן ואין את הידע והניסיון לניקוי מזרונים לבד בתל אביב. גם אם היה, אין את המכשור המתקדם וחומרי הניקוי המתאימים. אז לפחות בואו ננסה לשמור על תחזוקת המזרן מאבק ומקרדית אבק הבית, כך שיהיה בריא יותר להעביר עליו את הלילות . תחזוקה טובה ומוקפדת של המיטה תמנע בלאי מואץ ומודעות שלכם לבריאותכם תשאיר אתכם בריאים יותר עם מזרן נקי ונוח. תחזוקה שוטפת והקפדה על הכללים תענו מאוויר טוב יותר , בריא , רענן ובמצב חדש.

  • נתקו את המגע בין המזרון לסדין על ידי כיסוי המזרן בשכבה נוספת של ריפוד , הניתן לרכוש בכל חנות למוצרי שינה.
  • בכל פעם שאתם יוצאים מהבית , השאירו דלתות פתוחות לאוורור החדר והורדת החום והלחות. הדבר יוריד את כמויות האבק שיצטבר בחדר
  • רובנו מכבסים את המצעים אחת לשבועיים – נסו יחד עם הבגדים לכבש את המצעים בתדירות גבוהה יותר אחת לשבוע או פעמיים. את הכביסה תעשו לפחות ב65 מעלות על מנת להרוג את הקרדית ולהסיר את הפרשותיה.
  • שאבו את השטיחים לעיתים קרובות יותר, השתמשו בשואב אבק עם פילטר מסוג HEPA, הלוכד את קרדית אבק הבית.
  • אם יש לכם מרפסת שמש או גינה הוציאו את המזרון לשמש לפחות אחת לחודש. עשו זאת למשך שעה לפחות בשמש ישירה.
ניקוי מזרונים
ניקוי מזרונים

כתמי נפוצים על המזרן

כתמי פיפי הוא הכתם הנפוץ ביותר הניתן למצוא בעת ניקוי מזרונים מקצועי בתל אביב. הסיבה הנפוצה ביותר הוא ריבוי בעלי החיים חברו הטוב ביותר של האדם הנפוץ מאוד בתל אביב. בכדאי למנוע את היווצרות הכתם יש כמובן קודם כל לחנך את החבר הקטן שלנו לא לעשות את צרכיו על המזרן. אך מה כאשר מדובר בפעוט ילד או ילדה קטנה שאוהבים לפעמים לישון איתכם בלילה ובורח להם. הדרך היא למנוע את היווצרותם בכיסוי מזרון תוך שימוש בכיסוי מיוחד בפני חדירת נוזלים מכל הסוגים. אל דאגה, כיסוי זה לא משנה את הרכות של המזרן וישאיר אותו בדיוק אותו דבר. כיסוי מזרן ימנע רכישת מזרון חדש ויחסוך לכם מאות שקלים בהזמנה של חברת ניקוי מזרונים מקצועי בתל אביב.

שיטה זו יעילה גם לכתמים נוספים הנפוצים על כל מזרן . הכתם הנפוץ הבא אחריו הוא כתמי זיעה. כתמי זיעה עלולים לעיתים להראות כמו כתם פיפי. ואין דרך בעין לא מקצועית להבדיל ביניהם. שניהם כתמים צהובים. חברתנו עם הניסיון שלנו משתפת אותך בידע על מנת לעזור לכם להתמודד עם הכתמים. כתם פיפי יהיה תמיד בצורה עגולה או אליפסה. צורת הקווים היא ישרה ולרוב הכתם יהיה מעט גדול יותר וכולה צהוב. כתם זיעה לעומת זאת יהיה קטן יותר, צורת הקווים לא תהיה ישרה והיא תראה כמו שמש עם קרניים והכתמים לא יהיו בצורה סימטרית. כתם זה ניתן יהיה להוריד בעזרת אבק כביסה מלבינה.

כתם דם – הוא הכתם הנפוץ פחות על מזרן, אין צורך להסביר יותר מידי , אך אם לא שמתם לב או עברתם לדירה עם מזרון משומש כתם דם ישן עלול להיות בצבע שחור. או אדום כהה מאוד ואפילו חום. צורה לרוב לא תהיה עגולה מסיבה שהוא נמרח לפני שנספג. דרכי ההורדה שלו יעשה בעזרת חומר מחמצן , כגון כלור , אקונומיקה או חמצן פעיל. אך לא מומלץ לעשות את הניקוי ללא נסיון.

מחיר ניקוי מזרונים בתל אביב

מחיר ניקוי מזרונים בתל אביב מתחיל החל מ150 שח כאשר יהיה מדובר על ניקוי מזרן של תינוק. המחיר יכלול הסרת כתמי שתן, נטרול ריחות רעים חיטוי ובישום.

עלות ניקוי מזרן יחיד יהיה 250 שח מזרן יחיד ברוחב עד מטר אחד. ניקוי צד נוסף יעלה לכם 80 שח נוספים. וגם הוא יכלול הסרת כל הכתמים כולל נטרול ריחות ובישום בסוף העבודה.

עלות ניקוי מזרן זוגי החל מ380 שח ועד רוחב של 1.6 מטר. ניקוי צד נוסף בעלות של 100 שח נוספים. מחירי מזרונים בגודל קינג סייז תהיה תוספת של 70 שח לצד.

אם יש ברשותכם גם ספה הדורשת ניקוי בתל אביב, חברתנו תשמח לתת לכם הנחה משמעותית לניקוי המזרן אם תזמינו 2 פריטים לניקוי. לפרטים פנו אלינו עכשיו 0533006162

ניקוי מזרונים בתל אביב כדאי לעשות אצלינו

חברתנו SOS קלין הינה חברה מוכרת ומוערכת מאוד בתל אביב. אנו עובדים מידי שבוע בכל המגזרים בתל אביב , החל מלקוחות פרטיים ועד לקוחות עסקיים. לנו יש את כל הניסין הדרוש בביצוע העבודה, אך לא פחות חשוב גם הכלים והחומרים הנכונים לביצוע תקין ואיכותי. שימוש במכונה מקצועית המופעלת עם חימום מבטיחה תוצאות יעילות להסרת כתמים וקרדית אבק הבית. שימוש בחומרים תיקניים ומאושרים לשימוש הימנע בעיות בריאותיות בהמשך ופגיעה בלתי הפיכה לטקסטיל.

אמינות ושירות תבטיח לכם ראש שקט מדאגות לכן אנו נשמח לשתף אתכם בחוות דעת בלתי מסוננות של לקוחותינו מתל אביב – שקיבלו שירות מנצח ובחרו לפרגן מכל הלב. את זה תוכלו לראות בהמלצות מתוך דף גוגל לעסק שלנו

שירותים מומלצים:

התקשרי לsos חזרו אלי מיד קבענו הגיעו בזמן לניקוי ספותוכן מסרתי שטיח לניקוי החסיאו לפני הזמן כל הכבודאחלה שירות מומלץמאד
כרמלה ארביב
כרמלה ארביב
18:50 23 Feb 21
שירות ממש נדיב. הסביר הכל. הגיע בזמן. בגלל הממב עשה מחיר טוב. ניקה בערך שעתיים.התקשר למחרת לשאול איך יצא.. אני ממש ממליצה. הזמין אותו שוב בטוח..
נטלי קפילביץ
נטלי קפילביץ
15:18 06 Feb 21
ניקוי מזרן שהיו בו כתמים רבים. נתנו את הנשמה, עם מכשירים ותכשירים מקצועיים עד לניקוי מושלם של המזרון. הרווחנו מזרון חדש.
RAN SI
RAN SI
12:30 02 Feb 21
איזה ניקיון מושלם, לא להאמין. מצרפת תמונות של לפני ואחרי. קיבלתי ספה מטונפת, מלאה כתמים ולכלוך. הספה נראית חדשה מהחנות.ממליצה בחום!!
Yafit Musai
Yafit Musai
06:47 27 Jan 21
הגעתי אליהם בעקבות המלצות רבות בפייסבוק אין דרך לתאר כמה אנחנו מרוצים. אחרי עבודה מאומצת הספה חזרה להיות יותר יפה מהיום שקנינו אותה . עוד אציין שהיא .כבר עברה ניקוי בעבר ונשארו עליה כמה כתמים אחרי הניקוי אצלהם הכל כולל הכל נעלם .המלצה רותחת למי שבאמת מחפש ניקוי ספות מקצועי
adi moshe
adi moshe
05:37 21 Jan 21
שירות מעולה! ממליצה בחום! סאשה היה מאוד נחמד, עשה את העבודה בצורה הכי טובה שיש- ניקוי שטיח מיוחד שבעלי עיצב! ממש מרוצה מזמינות ותוצאה הסופית!
Jenny Hagai
Jenny Hagai
10:16 07 Jan 21
ממליצה מאד.שלחתי שטיח לניקוי והוא חזר ריחני והצבעים שלו ממש מוארים. השירות מעולה מאד מוקפד לשביעות רצוני המלאה.
אילנה רייס
אילנה רייס
15:53 04 Dec 20
ממליצה בחום SOS clean תוצאות מדהימות ,שירות מעולה ,הגיעו בהתראה קצרה ,דאגו להשיר הכל נקי והכי חשוב הספות יצאו חדשות לגמר והמחיר משתלם .
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
16:23 21 Oct 20

מאמרים אחרונים- מומלץ לקרוא!

ניקוי ספות בד למוביל
נגן וידאו
ניקוי שטיחים למובייל
נגן וידאו
נגן וידאו
ניקוי ריפודי רכב
נגן וידאו
ניקוי מזרונים בתל אביב
5/5