שעות עבודה: א-ה: 8:00-20:00      ו: 8:00-12:00

ניקוי מזרונים בקריית אונו

קצרים בזמן – השאירו פרטים ונחזור אליכם

אנו מומחים לניקוי ספות וריפודים ובין היתר ניקוי מזרונים כבר כמה שנים טובות, ויש דבר אחד שהמומחים שלנו יודעים בוודאות: כל הריפודים ובמיוחד מזרונים מכילים קרדית אבק הבית ואלגרנים אחרים! לא משנה באיזה תדירות תחליפו את הסדינים ולא משנה כמה פעמים תשאבו את המזרן, אין שום דרך שתוכלו להיפטר מהם לחלוטין. לא משנה כמה תנסו לבצע ניקוי מזרונים עצמי בקריית אונו, הלכלוך ימשיך להצטבר בשימוש קבוע. למעשה, מכיוון שאנו מבלים חלק ניכר מחיינו על המזרונים שלנו, מגוון חומרים אורגניים מצטברים עליו כמו תאי עור מתים, קשקשים, פרוות חיות מחמד ושיערות אדם. תוסיפו לזה אבק ולכלוך ותקבלו מתכון שמפעיל שורה של בעיות, ויוכל לגרום לאלרגיות ובעיות בדרכי הנשימה.

ניקוי מזרונים בקריית אונו

רוצים להפסיק לדאוג, ולקבל מזרון נקי, בריא ורענן? המומחים של חברת SOS Clean ערוכים לקבל את שיחתכם. אנו מתמחים בביצוע חיטוי וניקוי עמוק ויסודי של ניקוי מזרונים בכל מרכז הארץ – כזה שלא ישאיר שום סיכוי לחיידקים, פטריות, עובש ושאר המזיקים העלולים לחיות בקרבתכם.

למה להזמין את שירותי ניקוי מזרונים בקריית אונו דרכינו

כאשר מזמינים אותנו לניקוי מזרונים בקריית אונו – אתם יכולים להיות בטוחים שצוותי הניקוי של חברת SOS Clean הוכשרו בקפידה במדע ניקוי המזרונים. אנו משתמשים רק בחומרים 100% טבעיים וטכניקות ירוקות שהוכחו כיעילות להסרת אלרגניים מזיקים. אנו מבצעים גם ניקוי כתמים מכל הסוגים – כתמי דם, שתן, זיעה וצואה ומבצעים נטרול ריחות רעים מכל הסוגים.

ניקוי מזרונים בקריית אונו
ניקוי מזרונים בקריית אונו

כאשר עומדות בפניכם מגוון רחב של חברות המבצעות את סוג השירות הזה, חשוב לבחור בחברה אשר מציע שירותים נוספים שתוכלו להזמין אם כבר עושים טיפול למזרונים שלכם.

שירות הניקיון שלנו משרת בגאווה את כל ערי המרכז ואני מבצעים במקצועיות גם ניקוי ספות בקריית אונו והסביבה. שירות זה כולל הסרה עד 100% כתמים וחיטוי גם לריפוד זה.

חברתנו מבטיחה לכם שירות לשביעות רצונכם המלאה. לא אהבתם – לא שילמתם, זה הסלוגן שאנו מאמינים בו. אם הספה שלכם לא נוקתה כמו שצריך נוכל לחזור לניקוי נוסף ללא תשלום.

ניקוי שלנו לעומת המתחרים – הבדלים

כשאתם מוכנים להזמין שירות ניקוי מזרונים בקריית אונו, אתם יכולים לבחור בניקוי מזרונים מסורתיים, אך אתם עלולים להיות מאוכזבים מהתוצאות. למרות שרבים מהמתחרים שלנו עלולים לטעון שהמזרן שלכם "נקי", טיפולים כימיים לא יעילים נגד מזיקים שונים, למשל כמו קרדית אבק הבית.

הניקוי המסורתי מטפל רק מעל פני השטח של המזרן ומשאירים פסולת, לכלוך ואלרגנים בעומק המזרן. מה שבעצם אומר שכספכם לא הביא לכם את התוצאה הרצוי. האלטרנטיבה שלכם היא בחירה בדרך מקצועית, אמינה וטבעית של חברת SOS Clean.

חברתנו עושה שימוש בציוד טכנולוגיה בהזרקה ויניקה בקיטור. כלומר הציוד שלנו מכיל דוד חימום המיל עד 90 מעלות חום, מה שמבטיח בשילוב חומרי ניקוי וחיטוי גם השמדה עד 99% מהמזיקים. וכך זה עובד:

  1. המזרן מרוסס בחומר ניקוי על בסיס אינזימים (חומר אורגני לפירוק חלבונים) ומי חמצן פעיל הידוע כחומר חיטוי מעולה הנעשה בו שימוש בבתי חולים. פעולה מכנית של הברשה נדרשת על מנת לשחרר את הלכלוך מהמזרן להמיסו ולהציף אותו מעל פני השטח.
  2. לאחר מכן, נטפל נקודתית בכתמים שנשארו – כתמי שתן יטופלו בחומר המתקן השחמות וכתמי דם בחמצן פעיל בריכוז גבוהה יותר.
  3. צוותי הניקוי המקצועיים שלנו יטפלו במזרון שלכם באמצעות הזרקת מים בקיטור באמצעות 200 PSI ישירות לסיב המזרן עד לעומק הריפוד וישאבו את כל הלכלוך והכתמים כדאי להחזיר לו את המראהו.
  4. לבסוף – המזרן נשטף באמצעות חומר מיוחד לניקוי מזרונים המלבין אותו סופית גם לאחר הניקוי בזמן תהליך הייבוש. ותוצאות הנהדרות של ניקוי מזרונים בקריית אונו ניתן לראות כבר מיידית.

מחיר ניקוי מזרונים בקריית אונו

כאשר מדובר על הבריאות שלכם אין פה משחקים. חרות רבות יציעו לכם מחירים שונים וסוגי עבודה כמו למשל ריענון המזרן בהזרקה ויניקה מהירה שאולי תטפל באבק ולהכלוך אך אינו יציף כתמים מעומק הריפוד. ניקוי מזרונים מקצועי בקריית אונו יעלה לכם מעט יותר, אך יבטיח לכם שינה טובה ובריאה יותר.

בנוסף לזה עלות ניקוי מזרונים משתלם הרבה יותר מלזרוק את המזרן ולהתחדש באחד חדש. כאשר המזרון שלכם איכותי , אינו שקע ואינו נקרע – אין סיבה להחליפו ופשוט יותר להזמין חברת ניקוי מזרונים המתמחה בהסרת כתמים ולהחזירו למראהו המקורי.

עלות ניקוי מזרונים בקריית אונו נע בין 150-450 ₪ ותלוי בגודל המזרן ושירות הנדרש. כאשר מזרן זוגי צד אחד יעלה לכם בין 350-450 ₪.

ניקוי מזרן עד 1.4 מטר ב350 ₪. ניקוי מזרן זוגי עד 1.6 400 ₪. וניקוי מזרן ענק ב450 ₪.

צד נוסף יעלה בין 80-120 ₪ נוספים.

ניקוי מזרן יחיד יעלה לכם כ200 ₪ צד אחד ו50 ₪ עבור צד נוסף. ניקוי מזרן תינוק כ150 ₪ בלבד.

אם אתם מחפשים ניקוי מזרונים במבצע – תוכלו לבדוק איתנו אם יש לכם מספר מזרונים לניקוי וקבל בין 10-30% הנחה על כל מזרן.  

מחירי הניקוי כוללים מע"מ, נטרול ריחות, הסרת כל סוגי הכתמים וחיטוי מלא.

טיפ לנטרול ריחות שתן

אם גם לכם זה קרה, אנו יודעים שזה לא נעים. שתן על מזרן הוא דבר מסוכן גם לבריאות וגם למראה האסתטי שלו. כמו כל כתם טיפול מהיר ומיידי עלול להציל אותו. התינוק ברח לו או מצאתם את המזרן עם פיפי של חיית מחמד – פעולה מהירה של ספיגת הנוזלים הוא טיפול חירום יעיל.

  1. ניקוי מזרונים בקריית אונו משתן מתחיל בספיגת השתן עד כמה שאפשר בעזרת מגבת או נייר סופג.
  2. פזרו סודה לשתייה בכמות אחידה והמתינו כשעה. אם המקום יבש סימן שזה עבד, אם האזור עדיין רטוב פזרו עוד סודה לשתייה.
  3. במידה והאזור יבש עכשיו צריך לטפל בכתם. מלח לימון יכול לעזור במקרה. השתמשו במים קרים וערבבו 2 כפותמלח לימון, בעזרת מברשת שנטבול בתמיסה – נשפשף קלות.
  4. נגבו את האזור בעזרת מגבת נקייה וייבשו את האזור בעזרת פן שיער. לא להצמיד את הפן ישירות לריפוד על מנת לא לגרום לו לכוויה.

אם כל הפעולות הנ"ל אינם עזרו – זה הזמן להזמין חברת ניקוי ספות מומלצת, אשר תעשה זאת עבורכם. כל מה שתצטרכו הוא לשלוח לפנות כשעה מזמנכם ואנו כבר נגיע לביתכם.

שירותי ניקוי מזרונים באזור

מאוד מרוצה מהשירות המהיר וטיפ שנתת לי.ילדים שלי השאירו ברכב סליים ברכב ועוד הפוך ולא ידעתי. מתי שגיליתי כבר היה מאוחר. הסליים ניכנס כל כך חזק בתוך הריצפה ברכב שבלתי איפשרי היה להוציא אותו. פניתי s clean ובחור נתן לי טיפ. אצטון וסכין לא חדה. זה עבד. תודה רבה לכם!
Alex Drakin
Alex Drakin
08:12 01 Apr 21
הגיעו מעכשיו לעכשיו, שעה אחרי שהשטיח הוכתם הם כבר באו לקחת מהדירה שלי. עשו עבודה טובה ובזמן שהובטח. היו אדיבים ונתנו שירות מצוין.
Maya raderman
Maya raderman
17:23 12 Mar 21
התקשרי לsos חזרו אלי מיד קבענו הגיעו בזמן לניקוי ספותוכן מסרתי שטיח לניקוי החסיאו לפני הזמן כל הכבודאחלה שירות מומלץמאד
כרמלה ארביב
כרמלה ארביב
18:50 23 Feb 21
שירות ממש נדיב. הסביר הכל. הגיע בזמן. בגלל הממב עשה מחיר טוב. ניקה בערך שעתיים.התקשר למחרת לשאול איך יצא.. אני ממש ממליצה. הזמין אותו שוב בטוח..
נטלי קפילביץ
נטלי קפילביץ
15:18 06 Feb 21
ניקוי מזרן שהיו בו כתמים רבים. נתנו את הנשמה, עם מכשירים ותכשירים מקצועיים עד לניקוי מושלם של המזרון. הרווחנו מזרון חדש.
RAN SI
RAN SI
12:30 02 Feb 21
שירות מעולה! ממליצה בחום! סאשה היה מאוד נחמד, עשה את העבודה בצורה הכי טובה שיש- ניקוי שטיח מיוחד שבעלי עיצב! ממש מרוצה מזמינות ותוצאה הסופית!
Jenny Hagai
Jenny Hagai
10:16 07 Jan 21
ממליצה מאד.שלחתי שטיח לניקוי והוא חזר ריחני והצבעים שלו ממש מוארים. השירות מעולה מאד מוקפד לשביעות רצוני המלאה.
אילנה רייס
אילנה רייס
15:53 04 Dec 20
ממליצה בחום SOS clean תוצאות מדהימות ,שירות מעולה ,הגיעו בהתראה קצרה ,דאגו להשיר הכל נקי והכי חשוב הספות יצאו חדשות לגמר והמחיר משתלם .
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
16:23 21 Oct 20
ניקוי מזרונים בקריית אונו
5/5

מאמרים אחרונים- מומלץ לקרוא!