שעות עבודה: א-ה: 8:00-20:00      ו: 8:00-12:00

ניקוי מזרונים בחדרה

קצרים בזמן – השאירו פרטים ונחזור אליכם


המיטה עשויה להיות הרהיט החשוב ביותר בביתכם. בממוצע, ביום נתון, זה בהחלט הרהיט שבו אתם מבלים הכי הרבה זמן. כישראלים, זה מתורגם לשמונה שעות ביום, או לשליש מהזמן הפנוי שלכם. לישון על מזרן נקי ונוח הוא קריטי לאיכות השינה שלנו. היא משפיעה ישירות על רווחה הכללית של בריאותנו. בזמן שאנחנו הולכים לישון, אנו עלולים לסכן את עצמנו . הסיכון הוא יותר מרק שנת לילה חסרת מנוחה, אם לא ננקה את המזרן שלנו אחת לתקופה על ידי אנשי המקצוע המומחים בניקוי מזרונים בחדרה.

מחקרים מראים שבזמן שאנחנו ישנים אנו חושפים את עצמנו בסמיכות ל 60 אחוז מקרדית האבק שחיה בבתים שלנו. למעשה מקום המועדם של קרדית האבק היא במזרנים שלנו ותורמת לסיבוכים בריאותיים הקשורים לאלרגיה ואסטמה עבור אלפי מתושבי מדינת ישראל ולמיליונים ברחבי העולם.

נתונים סטטיסטיים מהמרכזים לבקרת מחלות ומניעתן מראים כי המזרן שלנו בבית מכיל ככל הנראה בין 10,000 ל-10 מיליון קרדית אבק הבית. רופאים מציינים את גללי קרדית האבק כמקור עיקרי להתקפי אסטמה הסובלים מהם תושבי ישראל. זה הופך את ניקוי המזרונים בחדרה לנושא מרכזי עבור בעלי בתים בכל אזור אזורי החוף בעיקר. במיוחד אלו עם בני משפחה הרגישים לאלרגנים ולבעיות בדרכי הנשימה ורגישות לאוויר אינו נקי.

מה היא קרדית אבק הבית

ניקוי מזרונים בחדרה חשוב ביותר עקב תופעת קרדית אבק הבית. יצור קטם זה למעשה מיקרוסקופי, החי בתנאי לחות ואבק באזורים ביתיים בלבד. לחות מעל 45% וטמפרטורה של 35 מעלות הוא המועדף עליה ולכן מקום מחייתו העיקרי הוא בריפודי הבית בא ישנו טמפרטורה טובה ולחות מתאימה בדיור לתנאי מחייתה. קרדית אבק הבית ניזונה מקשקשי עור מתים , כלומר תאי עור מיצורים חיים כמו בעלי חיים ובני אדם. הפרשותיה של הקרדית האבק נחשבות לאחד הגורמים העיקריים לתגובות אלרגניות בבני אדם. בישראל בשל הלחות הגבוה והחום הרב היא נפוצה מאוד, עיקר התפוצה שלה הוא באזורי שפלת החוף – שם יש לה את התנאיים הטובים ביותר להתפתחות. היא נמצאת פחות באזורים יבשים וקרים, אך גם שם ישנה תופעה טורדנית זו.

איזה מזרן מומלץ: נקי

לכל אחד יש דעה שונה לגבי איזה סוג מזרן יעשה את המיטה נוחה ביותר. יש אנשים שרוצים שהמזרן שלהם יהיה קשה, אחרים מעדיפים אותה רכה. קבוצה אחרת מחפשת משהו בין לבין. למעשה, כל אלה הן אפשרויות טובות.

עם זאת, מה שמשותף בין כל האנשים הוא שהמזרן שעליו הם ישנים צריך להיות נקי וללא אבק, חיידקים, אלרגנים ומזיקים אחרים. ולמה חשוב ניקוי מרונים בחדרה?

תחשבו על זה: כל הזמן שאנחנו ישנים על המיטה שלנו, כל הגוף שלנו נמצא במגע עם המזרן עצמו. אומנם יש סדין מעל אך אנו עדיין נחשפים ישירות לכל המזיקים: קרדית האבק, פשפשי המיטה ומזהמים אחרים שהפכו את המזרן שלנו לביתם.

שינה טובה יותר מובילה לבריאות טובה יותר, ותהליך ניקוי המזרונים שלנו בחדרה מתחיל קודם כל בשאיבת אבק יסודית להסרת לכלוך, אבק וקשקשי העור אחת לשבוע לפחות. ופעם בשנה את הכתמים וניקוי יסודי שאמור להפחית את מספר האלרגנים והמזיקים הזמינים כשמשפיעים על איכות השינה שלך תשאירו למקצוענים שיעשו זאת ללא רבב.

ניקוי מזרונים בחדרה בדרך שלנו

ניקוי מזרונים בחדרה של חברת SOS Clean דומה מאוד לניקוי ספות וריפודים אחרים והשוני הוא בחומרי הניקוי והחיטוי. למעשה, את הלכלוך אנו מנקים בעזרת טכנולוגיה הזרקה ויניקה אך את החיטוי אנו מבצעים בעזרת חומרי חיטוי על בסיס מי חמצן פעיל ושטיפה בקיטור. הסיבה לכך הוא מכיוון שנטרול קרדית אבק הבית כמו חיידקים ומזהמים אחרים, חומרי חיטוי אינם מספיקים ונדרש לחמם את המים מעל 65 מעלות חום.

סיבה זו, היא למה חשוב מאוד לבחור בחברת ניקוי כמו חברת SOS Clean שברשותה קיים ציוד מקצועי בטכנולוגיה של חימום המים עד 90 מעלות צלזיוס. ציוד זה בשילוב חומרי ניקוי מהשורה הראשונה אשר אינם מזיקים לבריאות הסובבים אותם, אינם מסוכנים לפעוטות או בעלי חיים – מבטיח לכם ראש בריא במיטה בריאה ותוצאות נהדרות בבחירת חברת ניקוי מזרונים בחדרה והסביבה.

שלבי הניקוי שלנו

  • שלב ראשון כמו בכל ניקוי גם אם מדובר על ניקוי ספות בחדרה או מזרונים הוא בבחינת הבד, סוג הריהוט, גיל הפריט, סוגי הכתמים ובחירת שיטת העבודה המתאימה.

לאחר אבחון כל אלו , נתחיל בטיפול ראשוני הכולל שאיבת המזרן משאריות תאי עור מתים, אבק, לכלוך ושאריות שיערות המצטברים גם דרך הסדינים.

בשלב הבא נתחיל בטיפול מפני כתמים. אם ישנן כתמים כגון דם או כתמי שתן – נרסס אותם נקודתית תוך שימוש במי חמצן פעיל המכיל 50%. במידה ומדובר בכתמי זיעה או שומן גוף בעיקר, נדלג על שלב זה. נרסס את המזרן בחומר ניקוי המפרק חלבונים על בסיס אינזימים. לרוב החומר מכיל רק 3-5 אחוז חמצן פעיל על מנת לדאוג לחיטוי מלא לכלל המזרן וניקוי כללי.

לאחר המתנה הנע בין 10-15 דקות, רוב כתמי השומן וזיעת גוף מתפרקים. נדרשת פעולה מכנית על מנת להחדיר את החומר עמוק יותר בין סיבי הכותנה ממנו עשוי לרוב המזרן. פעולת מכנית זו מפרקת גם את הכתמים הקשים יותר.

ניקוי מזרונים בחדרה מסתיים בפעולת השטיפה של המזרן. שלב זה הוא העיקרי בניקוי מזרנים מקצועי. צוותי הניקוי של חברתנו ישתמשו במכונת ניקוי ריפודים המזריקה מים בקיטור בטמפרטורה של 90 מעלות חום. בתוספת חומר הלבנה המכיל תרכובת סודיום אקוסטית לחיטוי והלבנה סופית תוך ייבוש המזרן.

צוותי הניקוי של חברת SOS Clean עוברים קורסים והדרכה ויישום בניסיון רב, ולמידה של מדע ניקוי המזרנים וערוכים לכל תרחיש אפשרי. כאשר אתם מזמינים שירותי ניקוי מזרונים בחדרה של חברתנו אתם יודעים שתקבלו את השירות הטוב ביותר בעיר, וזה מובטח!

למה להזמין אותנו לניקוי מזרונים בחדרה?

  • אנו היחידים בחדרה אשר מציעים ניקוי מזרונים בהתחייבות מלאה על שמירת המזרן שלכם. על בריאותכם והסובבים שלכם, כולל חיות המחמד שלכם.
  • אנו מתחייבים חיטוי מלא של 99% מכלל החיידקים , קרדית אבק הבית ומזיקים אחרים.
  • אנו מתחייבים לעבודה יסודית, מקצועית ואמינה – כזו שתשאיר אותכם 100% שבעי רצון מהשירות שתקבלו.
  • אנו מחויבים להמלצות לקוחותינו ומבטיחים לחזור ולנקות את המזרן במידה וכתם חזר לאשר הניקוי שלנו.
  • אנו מציעים ללקוחותינו טיפים ושמירה נכונה לאחר ניקוי מזרונים בחדרה ללא עלות נוספת כך שלא יזדקקו לניקוי בזמן הקרוב.

חברתנו בעלת המלצות רבות, וזהו מעלה ראשונה עבורנו לשמור על לקוחות מרוצים. אנו מבצעים בקרה מלאה על צוותי הניקוי שלנו. לקוחותינו מקבלים שיחות לבדיקה על איכות השירות ותוצאות הניקוי. לקוחות אשר אינם מרוצים מהשירות שקיבלו, כספם מוחזר בחזרה או מקבלים ניקוי נוסף ללא תמורה כספית נוספת.

בחירה בחברת SOS Clean היא בחירה הנכונה עבורכם ואנו מחוייבים להוכיח זאת. זכות גדולה שתהיו לקוחותינו ואנו נשמח לקבל ממכם צלצול. הזמינו עכשיו ניקוי מזרונים בחדרה במבצע – חייגו עכשיו 0533006162

מאוד מרוצה מהשירות המהיר וטיפ שנתת לי.ילדים שלי השאירו ברכב סליים ברכב ועוד הפוך ולא ידעתי. מתי שגיליתי כבר היה מאוחר. הסליים ניכנס כל כך חזק בתוך הריצפה ברכב שבלתי איפשרי היה להוציא אותו. פניתי s clean ובחור נתן לי טיפ. אצטון וסכין לא חדה. זה עבד. תודה רבה לכם!
Alex Drakin
Alex Drakin
08:12 01 Apr 21
הגיעו מעכשיו לעכשיו, שעה אחרי שהשטיח הוכתם הם כבר באו לקחת מהדירה שלי. עשו עבודה טובה ובזמן שהובטח. היו אדיבים ונתנו שירות מצוין.
Maya raderman
Maya raderman
17:23 12 Mar 21
התקשרי לsos חזרו אלי מיד קבענו הגיעו בזמן לניקוי ספותוכן מסרתי שטיח לניקוי החסיאו לפני הזמן כל הכבודאחלה שירות מומלץמאד
כרמלה ארביב
כרמלה ארביב
18:50 23 Feb 21
שירות ממש נדיב. הסביר הכל. הגיע בזמן. בגלל הממב עשה מחיר טוב. ניקה בערך שעתיים.התקשר למחרת לשאול איך יצא.. אני ממש ממליצה. הזמין אותו שוב בטוח..
נטלי קפילביץ
נטלי קפילביץ
15:18 06 Feb 21
ניקוי מזרן שהיו בו כתמים רבים. נתנו את הנשמה, עם מכשירים ותכשירים מקצועיים עד לניקוי מושלם של המזרון. הרווחנו מזרון חדש.
RAN SI
RAN SI
12:30 02 Feb 21
שירות מעולה! ממליצה בחום! סאשה היה מאוד נחמד, עשה את העבודה בצורה הכי טובה שיש- ניקוי שטיח מיוחד שבעלי עיצב! ממש מרוצה מזמינות ותוצאה הסופית!
Jenny Hagai
Jenny Hagai
10:16 07 Jan 21
ממליצה מאד.שלחתי שטיח לניקוי והוא חזר ריחני והצבעים שלו ממש מוארים. השירות מעולה מאד מוקפד לשביעות רצוני המלאה.
אילנה רייס
אילנה רייס
15:53 04 Dec 20
ממליצה בחום SOS clean תוצאות מדהימות ,שירות מעולה ,הגיעו בהתראה קצרה ,דאגו להשיר הכל נקי והכי חשוב הספות יצאו חדשות לגמר והמחיר משתלם .
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
Yaraslava Yasmin Bruk Podoxik
16:23 21 Oct 20
ניקוי מזרונים בחדרה
5/5

מאמרים אחרונים- מומלץ לקרוא!