ניקוי אמבטיה – איך לנקות יסודי את חדר האמבטיה שלכם

קצרים בזמן? חייגו עכשיו או השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם!

ניקוי אמבטיה – איך לנקות יסודי את חדר האמבטיה שלכם

חדר האמבטיה שלכם הוא המקום הפגיע ביותר בבית- בו לכלוך, כתמים וחיידקים מצטברים במהירות. לפיכך, ניקוי שבועי קבוע אינו מספיק בכדי לשמור על האמבטיה בריאה ורעננה.  לכן יהיה עליכם לבצע ניקוי עמוק ויסודי לפחות פעם בחודש, או להזמין חברת ניקיון מקצועית – כדי שחדר האמבטיה שלכם יחזור שוב לימי הזוהר והאלגנטיות המקוריים שלו.

אמבטיה
אין כמו אמבטיה נוצצת כמו חדשה

טיפ ראשון: לפני שתתחילו בניקוי היסודי של חדר האמבטיה שלכם, עקבו תמיד אחרי שני אמצעי הזהירות הבאים: לפתוח את החלונות (אם יש) וללבוש כפפות יד מתאימות.

איך לנקות מושלם את אריחי רצפת האמבטיה?

לא כל אריחי רצפת האמבטיה זקוקים לאותו טיפול. אתם צריכים להיות ערניים לטעויות כי אתם בקלות יכולים לגרום ליותר נזק מתועלת.  גלו איך לנקות באופן יסודי סוגים שונים של אריחי רצפה באמבטיה.

ניקוי קרמיקה בחדר אמבטיה
ניקוי קרמיקה בחדר אמבטיה

אריחי רצפת מאבן טבעית – שיש, גרניט ואחרים

רוב חומרי הניקוי לרצפה מכילים אלקליים ( חומציות גבוהה מעל 7 PH ), חומצות או מרכיבים כימיים אחרים. אלו, נספגים באבן ופוגעים בהברקה של השיש, גרניט ואריחי רצפה אחרים מאבן טבעית. חומר לניקוי רצפה על בסיס חומציות ניטרלית בטוח לאריחי אבן טבעית מכיוון שהוא אינו פוגע באריחים כמו גם בחומרי איטום או פוליש שעווה או חומר הברשה המכסה את האב. חומרי ניקוי המיועדים לרצפת אבן טבעית נוסח במיוחד לריצוף זה על מנת לאפשר ניקוי עמוק ויסודי בלי חשש, לכן השתמשו רק בחומר המיועד לכך. בצעו את שני השלבים הבאים:

שלב 1 – הסירו לכלוך על ידי מטאטא  או שאיבת הרצפה ביסודיות.

שלב 2 -קח חצי דלי מים (כ -10 ליטר) וערבבו את חומר ניקוי הרצפה במינון / דילול לפי הוראות היצרן. שטפו את רצפת חדר האמבטיה בעזרת תערובת זו .  שפכו את הדלי בחלל החדר, ופזרו את המים בחלל החדר. לניקוי עמוק ויסודי, תנו לחומר כ-10 דקות השרייה, קרצפו בעזרת מגב עם סמרטוט (לא לשפשף עם מטאטא), גרפו את המים ויבשו עם מטלית רצפה נקייה.

לחלופין, אתם יכול להשתמש במקרצפת אוטומטית שמחליפה את המגב והדלי המסורתיים. לאחר פיזור תערובת הניקוי לאחר שערבבנו עם מים במינון / דילול המומלצים, יש להשתמש רק במקרצפת עדינה, תוכלו למצוא כאלו ללא מברשות שיערות פלסטיק אלה מסיליקון או מטלית מיקרופייבר מודבק בקצה.  במעבר אחד בלבד תוכלו לקרצף ולנקות את האריחים בלי מאמץ כביר ולהחזיר לרצפת האבן את המראה אותו אתם מחפשים.

ישנם מקרצפות או פתרונות ניקוי העושות את תהליך הקרצוף יחד עם ייבוש שבסיום צריך לרוקן את מיכל המים המלוכלכים. אם יש ברשותכם כזה, אם המים שיוצאים מלוכלכים מידי שקפו לעבור פעם סיבוב נוסף.

טיפ: בסיום תוכלו אף לבצע פוליש ווקס לאבן בעזרת תכשיר מיוחד הניתן לרכישה בחניות הכולבו. תערבבו את החומר לפי הוראות יצרן. רק במקום מכונת הפוליש תוכלו פשוט להשתמש במגב עם מטלית כפולה ספוגה במעט חומר ולשפשף היטב את הרצפה עד לאחידות ופיזור החומר שווה בחלל החדר.

אריחי רצפה מקרמיקה ופורצלן

גם אריחי הרצפה מקרמיקה וגם חרסינה מציעים גימור יפיפה ועמיד לרצפת האמבטיה שלכם.  אריחים אלו עמידים בפני כתמים וקלים לתחזוקה. עם זאת, עליכם להימנע משימוש בחומרים שוחקים כגון צמר ופלדה או מטאטא עם שיערות קשות על אריחי קרמיקה וחרסינה מכיוון שמשטח האריח עלול להיפגע. כמו כן, הימנעו משימוש בחומרי ניקוי כימיים המכילים אמוניה, אקונומיקה או חומצות.

שלב 1 – הסירו לכלוך ואבק על ידי טאטוא / שאיבת רצפה ביסודיות.

שלב 2 – קחו 10 ליטר מים בדלי וערבבו אותו עם כ -2 ליטר חומץ. פזרו את תערובת מים-חומץ זו בעזרת מגב בחלל החדר. לחלופין, ניתן להשתמש בחומר ניקוי לרצפת קרמיקה ופורצלן ולערבב את חומר ניקוי הרצפה במינון / דילול לפי הוראות היצרן.

שלב 3 – המתינו מספר דקות, אך אל תאפשרו לחומר להתייבש.

שלב 4 – השתמש במטאטא רך כדי לקרצף את הרצפה, תוך התמקדות באזורים מוכתמים. אם קרצוף הרצפה הוא לא משהו שאתם אוהבים לעשות, שקלו לקנות מקרצפת חשמלית.

שלב 5 – שטפו את הרצפה היטב במים חמים – ניתן בשלב זה להוסיף חומר מבשם כלשהו.

שלב 6 – נגבו את הרצפה עם מטלית מיקרופייבר או מגבת נקייה.

אריחי פרקט ויניל עמיד בפני מים

ריצוף ויניל יוקרתי מאוד העשוי מפלסטיק (פולימרי) וידוע בזכות תחזוקתו הנמוכה.  סודה לשתייה תהיה הבחירה הנכונה לניקוי עמוק של ריצוף ויניל. הימנעו משימוש בחומרים לא מתאימים לפלסטיק על אריחי רצפה מוויניל מכיוון שמשטח האריח עלול להיפגע לצמיתות.

שלב 1 – הסירו לכלוך ואבק על ידי טאטוא / שאיבת רצפה ביסודיות.

שלב 2 – קח 1 ליטר מים חמים בתוך דלי וערבבו אותו עם כף אחת של סודה לשתייה.  לחלופין, ניתן להשתמש בחומר ניקוי עדין.  אל תשרו או הרטיבו את הרצפה. ואל תשתמשו במגב ניקוי באדים מכיוון שהחום הגבוה עלול לפגוע בריצוף הויניל. השתמשו במגב רך ככל האפשר וסמרטוט ריצפה עבה במיוחד. טבלו את הסמרטוט בחומר, סחטו ונגבו את הרצפה.  – זה צריך להספיק. לחלופין, תוכלו להשתמש בחומר ניקוי רצפות ויניל יוקרתי או בכל חומר ניקוי שמתאים לשימוש על ריצוף אריחי ויניל יוקרתיים לפי הוראות היצרן.

שלב 3 – בעזרת מטלית לחה טבולה במים נקיים, נגבו את הרצפה ביסודיות.

שלב 4 – נגבו את הרצפה עם מגבת נקייה ורכה לייבוש מלא.

ניקוי אריחי פרקט דמוי עץ

פרקט דמוי עץ הוא סוג ריצוף מודרני המספק יציבות מבנית רבה יותר בהשוואה לריצוף עץ מלא. ריצוף מסוגנן דמוי פרקט עץ זה משפר את האסתטיקה של חדר האמבטיה שלכם. מאפיין נוסף של ריצוף טרנדי זה הוא שהוא יכול להחזיק עשרות שנים אלא אם כן יש שריפה או שיטפון בביתכם. מוצר ניקוי שתוכנן במיוחד לניקוי עמוק של פרקט דמוי עץ הוא הבחירה האידיאלית.

שלב 1 – הסירו לכלוך ואבק על ידי טאטוא / שאיבת רצפה ביסודיות.

שלב 2 – השתמש במגב עם ספוג או סמרטוט כדי למרוח את פתרון הניקוי שבחרתם על הרצפה. הרטיבו את הסמרטוט בנוזל הניקוי וסחטו אותו החוצה. נגבו את כל רצפת האמבטיה והתמקדו באזורים מוכתמים.

שלב 3 – השתמשו בסמרטוט לח אחר על מגב הטבול במים רגילים כדי לנגב את הרצפה. חזרו על הפעולה כדי לוודא שניגבתם היטב את האריחים מהחומרי ניקוי.

שלב 4 – הסירו את כל הלחות שנותרה על הרצפה על ידי ניגוב יבש במגבת/ סמרטוט נקייה ורכה.

איך לנקות רובה באמבטיה?

רובה מלוכלכת משפיע באופן מידי על נראות חדר האמבטיה שלכם.  וניקוי עמוק של רובה באמבטיה יכול להיות סיוט לא קטן, במיוחד אם צבע הרובה הוא בהיר. אבל אפשר לגרום לרובה להיראות שוב נקיה ואסתטית ומבלי שתהפוך להיות משימה קשה ומאתגרת. ניתן גם למנוע את היווצרות הבעיה על ידי ביצוע תהליך ניקוי זה אחת לחודש. פשוט על ידי ביצוע השלבים כמפורט להלן.

ניקוי אריחים באמבטיה
ניקוי אריחים באמבטיה

שלב 1 – מערבבים  סודה לשתייה עם מים ליצירת עיסה סמיכה. השתמשו במברשת שיניים ישנה כדי למרוח תערובת זו על הרובה המלוכלכת. אתם יכולים להאיץ את המשימה, אם יש לכם מברשת לשיניים חשמליות. הקפידו להחדיר את התערובת הביתית היטב לתוך הרובה.

אופציה נוספת: לרכוש חומר ניקוי חזק הבטוח לניקוי רובה שאינו פוגע בקרמיקה. מומלץ להצטייד גם בחומר המסיר עובש.

שלב 2 – מלאו בקבוק ריסוס במידות שוות של חומץ ומים. (חומץ הוא תמיסת ניקוי בטוחה ועוצמתית המשמשת כמוצר ניקוי רב תכליתי.) מרססים תערובת זו מעל התערובת שמרחתם על הרובה . התגובה צריכה להיות מהירה. בועות יתחילו להיווצר על התערובת הסמיכה.

המתינו 5-10 דקות.

שלב 3 – משפשפים את הלכלוך בעדינות בעזרת מברשת השיניים. שוטפים היטב במים. חוזרים על תהליך זה עד שהרובה חוזרת לצבעה המקורי.

אם הכתם ברובה הוא עקשן, תוכלו להשתמש במקדחה ולרכוש לה ראש מברשת עגולה לקבלת תוצאות מהירות. מברשת רב תכליתית מיוחדת זו יעילה מאוד לניקוי אפילו את הכתמים העקשניים ביותר ברובה.  חסכו לעצמכם טונות של זמן באמצעות מברשת מקדחה זו, כדי להפוך משימה קשה למשימה הניתנת לביצוע בקלות. והמאמץ הדרוש לניקוי הרובה יהיה קטן מאוד בהשוואה לכוח שנדרש כאשר מבצעים את זה בעזרת מברשת שיניים חשמלית.

הערה: חומץ אמנם אינו פוגע באריחי קרמיקה, אך הוא יכול להכתים אריחי שיש וגרניט במהירות. לפיכך, הימנעו משימוש בחומץ על אבן טבעית. במקום זאת, השתמשו בחומר המיועד לאבן טבעית.

טיפ נוסף: נקבובי רובה פגיעים לצמיחת חיידקים ועובש. לפיכך, שימוש באיטום שקוף מסיליקון לרובה פעם בשנה ימנע מחדירת מזיקים לתוכה.

איך לנקות עובש מרובה במקלחת

סודה לשתייה, חומץ או חומר ניקוי המיועד לרובה אמור להספיק על מנת להתמודד עם עובש בקירות בין אריחי הקרמיקה, במיוחד ברובה. אך אם שיטות אלו לא מועילות – מומלץ לשקול להוסיף מעט אקונומיקה לתהליך. או לבצע את זה בנפרד בסיום הניקוי רק במקומות בהן הדרך שלנו לא עזרה.

לחלופין, ניתן לרכוש מוצרי ניקוי להסרת עובש, אך בדקו היטב שהיא מתאימה ובטוחה לסוג האריח שברשותכם. בצעו טסט בפינה נסתרת טרם ביצוע התהליך בשאר חלקי האמבטיה.

עובש – בדרך כלל מופיע בהתחלה ככתמים שחורים קטנים ומתפשטים בדיוק לפי הפס של הרובה. הדרך הקלה ביותר להתמודד עימו הוא בהחלט ישר כשמזהים את התופעה. טיפול מהיר הימנע ממכם לעבוד קשה בהמשך.

איך לנקות יסודי את האמבטיה?

כמו אריחי רצפה לאמבטיה, גם אמבטיות עשויות מחומרים שונים. ומסיבה זו, לא כל האמבטיות זקוקות לאותו טיפול. אם אתם משתמשים בחומר ניקוי לא מתאים, אתם עלולים לגרום לנזק רב יותר מתועלת.  קבלו שיטות שונות איך לנקות אמבטיה בזהירות

ספוג רך לניקוי אמבטיה
ספוג רך לניקוי חדש אמבטיה

 איך לנקות אמבטיות אקריליות ופיברגלס

בניגוד לאמבטיות אחרות, אמבטיות אקריליק ופיברגלס הן קלות משקל, עמידות ודורשות תחזוקה מינימלית. תוכלו לנקות עמוק את שתי האמבטיות הללו באמצעות חומרי ניקוי פשוטים. עם זאת, כדאי להימנע משימוש בחומרי ניקוי עם גרגירים או אבקות ניקוי מכיוון חומרים אלו עלולים לגרד את פני השטח של האמבטיה ולהרוס את הנראות שלה.

שלב 1 – מערבבים סודה לשתייה עם מים חמים. עד קבלת חומר מדולל ואינו סמיך.

שלב 2 – מרחו תערובת זו בעדינות על האמבטיה עם מטלית שאינו שוחקת/מגרדת. ניתן להשתמש במטלית רכה, ספוג או מברשת מפוליאתילן, ניילון או פוליאסטר.

שלב 3 – מרחו עיסה עבה יותר של תערובת זו על אזורים מוכתמים יותר. לחלופין, תוכלו להכין משחה על ידי ערבוב חומץ וסודה לשתייה. 

שלב 4 – הרטיבו את פני האמבטיה ושפשפו בעדינות עם מטלית רכה, ספוג או מברשת ניילון רכה.

שלב 5 – שטפו את המשטח הניקוי ביסודיות. ודאו שלא נשארו שאריות תערובת הניקוי.

איך מנקים אמבטיות מברזל יצוק

אל תתנו לשם להטעות אתכם. אמבטיות מברזל יצוק הן מהאמבטיות המשובחות ביותר הקיימות כיום. הם מעוצבים ומופקים בקפידה על ידי אומנים בעבודת יד. אך ניקוי עמוק של אמבטיה מברזל יצוק דורש טיפול בזהירות. הימנע משימוש בחומרי ניקוי שוחקים כגון צמר פלדה ואבקות ניקוי שכן מוצרים קשים אלה עלולים לפגוע באמייל( חומר ציפוי) המכסה את משטח האמבטיה מברזל יצוק. ואל תשתמשו במוצרים חומציים וחומץ כי גם הם יכולים לשחוק את האמייל.

שלב 1 – בחרו את חומר הניקוי הנכון לניקוי אמייל. בדקו תחילה על שטח קטן של האמבטיה.

שלב 2 – ראשית נוציא את כל האביזרים שיכולים להפריע לנו לנקות את כל שטח האמבטיה. מרססים או מורחים מעט מהחומר ניקוי על מטלית רכה או ספוג, ומנגבים בסיבובים עגולים את משטח האמבטיה.

שלב 3 – רק במקומות המוכתמים ביותר שפשפו עד הסרת הכתמים.

שלב 4 – שטפו את האמבטיה ביסודיות לאחר שסיימתם לנקות אותה.

איך לנקות אמבטיות מאבן טבעית

אמבטיות אבן טבעית משדרות יופי ומותרות.  האמבטיות אלו המעוצבות באופן אמנותי ואלגנטיות, ומגולפות מגוש אבן יחיד. כך, שניקוי עמוק שלהן עלול לקחת זמן רב. השתמשו בחומרי ניקוי אמבטיות שאינם מכילים כימיקלים קשים או חומרי ניקוי חומציים.

שלב 1 – מורחים כמה טיפות מרוכזות של חומר ניקוי המתאים לאבן האמבטיה על מגבת רכה או ספוג.

שלב 2 – משפשפים בעזרתו על פני השטח בתנועות מעגליות קטנות. נקו תחילה את המשטח החיצוני. התחל בקצה הקדמי (הראש) ותנועו לכיוון הקצה האחורי (הרגליים). חזרו על תהליך זה גם על המשטח הפנימי. ודאו שהמעגלים החופפים מכסים את כל שטח האמבטיה.

שלב 3 – שטפו את המשטח ביסודיות במים נקיים. חזרו על השלב הקודם כדי להבטיח שלא יישאר עקבות של כתמים.

שלב 4 – לאחר שסיימתם השתמשו במטלית רכה כדי לייבש את פני האמבטיה.

איך לנקות את המקלחת כולל אריחים?

זה חובה לנקות את המקלחת שלכם אחת לחודש לפחות. רק אז המקלחת שלכם תהיה מקום נעים בו תוכל ליהנות מהרגע הכי אינטימי שלכם בו אתם הכי חשופים . לכלוך, עובש ושאריות סבון יכולים להצטבר במהירות בכל האזורי במקלחת – דלת מקלחת, ברז המקלחת, אריחי מקלחת, מגש מקלחת וניקוז המים במקלחת. בואו נכיר את הדרך הטובה ביותר לנקות עמוק כל אחד מהאביזרים הללו..

הערה: לפני שתתחילו לנקות באופן יסודי את האביזרים במקלחת, הוציאו מוצרי טיפוח, צעצועים, שטיח מקלחת וכל מה שאינו קבוע. פתחו את חלונות האמבטיה, הפעילו את הוונטה או מאוורר אם יש והשאירו את הדלת פתוחה.

איך לנקות את דלת המקלחת

הערה: הימנעו משימוש במברשות קשיחות או בחומרי ניקוי שוחקים המכילים גרגירים על דלתות מקלחת זכוכית מכיוון שמוצרים אלה עלולים לגרום לשריטות קבועות על משטח הזכוכית.

שלב 1 – מחממים חצי כוס חומץ לא מדולל למשך 30 שניות במיקרוגל. מלאו בקבוק תרסיס קטן בחומץ החם הזה. לחלופין, קנו תרסיס לניקוי זכוכית כלשהו.

שלב 2 – רססו את הצד החיצוני של דלת המקלחת. הניחו לחומץ המרוסס לעבוד כ 5 דקות.

שלב 3 – לבשו כפפות גומי וקרצפו את האזור המרוסס בעזרת ספוג או מברשת עם שיערות רכות.

שלב 4 – שטפו את האזור הניקוי במים. חזור על שני השלבים הקודמים כדי להשיג ניקוי באמת עמוק ויסודי.

שלב 5 – רססו  את הצד הפנימי של דלת המקלחת וחזרו על שלושת השלבים הקודמים.

ניקוי דלת מקלחת באמבטיה
ניקוי דלת מקלחת באמבטיה

איך מנקים את ברז המקלחת

ברז המקלחת יכול לצבור במהירות המון לכלוך עיקש. חומץ הוא פתרון הניקוי הטוב ביותר לברז נירוסטה כמו גם לברז העשוי מפליז.

שלב 1 – קחו שקית ניילון גדולה מספיק שתתאים לברז המקלחת שלכם. מוזגים חומץ מזוקק לבן לשקית הזו עד שהיא מלאה בחצי.

שלב 2 – הניחו את השקית המלאה למחצה מעל ראש המקלחת וודא שהיא שקועה לגמרי בחומץ.

שלב 3 – השתמשו ברצועה אלסטית כדי להחזיק את השקית במקומו היטב.

שלב 4 – אפשרו לברז המקלחת השרייה ארוכה בחומץ למשך מספר שעות או אפילו למשך לילה שלם. אם יש לך ברז מקלחת מפליז, אל תיתנו לו להיספג יותר מ- 30 דקות.

שלב 5 – הסירו את השקית והשליכו לפח. הפעילו את המים למספר דקות כדי לרוקן את משקעי המינרלים בתוך ברז המקלחת.

שלב 6 – אם יש הצטברות מסיבית, השתמשו במברשת שיניים ישנה כדי לקרצף את ברז המקלחת, תוך התמקדות בבסיס. הפעילו את המים שוב כדי לשטוף את השאריות. יש לשטוף ולחזור על הפעולה בעת הצורך.

שלב 7 – השתמשו במטלית מיקרופייבר כדי להבריק בעדינות את ברז המקלחת.

ניקוי ברז באמבטיה
ניקוי ברז באמבטיה

איך לנקות את אריחי המקלחת

לא כל אריחי המקלחת לאמבטיה זקוקים לאותו טיפול. כמו בניקוי אריחי רצפה, עליכם להיות ערניים לטעויות בשגגה מכיוון שאתם יכולים לגרום בקלות רבה ליותר נזק מתועלת.  בדקנו עבורכם איך לנקות לעומק סוגים שונים של אריחי רצפת אמבטיה לעיל. השתמשו בהוראות המפורטות לעיל לניקוי עמוק של סוג אריחי המקלחת התואמים את אריחי הרצפה, כמוסבר.

איך לנקות מגש האביזרים במקלחת

מכיוון שמגש המקלחת חם, לח ונעים, הוא המארח המושלם להתרבות חיידקים ועובש.  כל תרסיס לניקוי אמבטיה יעיל בהסרת השומן והלכלוך שעל מגש המקלחת. אך אל תשתמשו בשום חומר שוחק מדי מכיוון שהדבר עלול לפגוע במשטח.

שלב 1 – ריססו את חומר הניקוי לאמבטיה על מגש המקלחת. המתינו כמה דקות. לחלופין, ניתן לערבב חומץ לבן עם סודה לשתייה ולמרוח את התערובת על מגש המקלחת. עם זאת, יהיה עליכם לאפשר לנוזל זה לשבת שעתיים או שלוש.

שלב 2 – השתמשו במטלית או מגבת רכה ולחה לניקוי יסודי.

שלב 3 – שוטפים את המגש במים חמים או רותחים.

שלב 4 – הסירו את מרבצי הלכלוך שנותרו על ידי קרצוף בעזרת ספוג. שוטפים פעם נוספת עם מים חמים.

איך לנקות את תעלת הניקוז המקלחת

ניקוי עמוק של תעלת הניקוז המקלחת הוא משימה קשה. אך אם לא תעשו זאת פעם בחודש, הדבר עלול לגרום לסתימת הניקוז שלכם והמים במקלחון לא יתנקזו כראוי. בעוד שחומרי הניקוז הכימיים יעילים וקלים לשימוש, הכימיקלים הקשים עלולים לפגוע בצינורות שלכם.

שלב 1 – הסירו את מכסה ניקוז המקלחת. צריך להסיר תחילה גושים פיזיים כמו שיערות ואביזרים שנפלו. היעזרו בעזרת מברשת שיערות לניקוי בקבוקים.

שלב 2 – לבשו כפפות גומי והסירו את הפסולת הראשונית בעזרת האצבעות. לאחר מכן, הכניסו את המברשת אל צוואר הניקוז עד למטה. כאשר המברשת בפנים, השתמשו בתנועת פיתול קלה בכדי להזיז את הקצה קדימה.

שלב 3 – משכו כלפי מעלה בעדינות. משכו החוצה את הפסולת והכניסו את כל מה שנשלף לשקית ניילון.

שלב 4 – חזרו על התהליך עד שתנקו את כל החסימות.

שלב 5 – בנוסף, השתמשו בסודה לשתייה וחומץ כדי לנקות את כל הלכלוך או הפסולת שנותרו. מוזגים מעט סודה לשתייה לניקוז המקלחת. עקבו אחרי הרעש כאשר אתם שופכים חומץ לבן מזוקק. אתה צריכים לשמוע צליל תוסס כאשר החומר מנקה את התעלות.

שלב 6 – המתינו כ- 30 דקות.  ושטפו היטב את התעלות על ידי הזרמת מים חמים במשך כ-5 דקות.

מדריכים נוספים שחייבים לקרוא

Email
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter

טיפים נוספים

ניקוי שטיחים באריאל

אם ביצעתם חיפוש ברחבי רשת האינטרנט או קיבלת את הפוסט הזה דרך חברים בהמלצות, סימן שגם אתם מחפשים ניקוי שטיחים מקצועי באריאל במחיר הוגן. ניקוי

קרא עוד »

ניקוי שטיחים ביבנה

חדש! ניקוי שטיחים ביבנה לתושבי האזור במחיר משתלם במיוחד! החל מ80 ש"ח בלבד למ"ר . חברת אס או אס קלין בין החברות הגדולות בארץ בתחום

קרא עוד »

ניקוי ספות בחולון

שמעתם על שירות ניקוי ספות מקצועי בחולון? ואתם רוצים לדעת האם באמת כדאי לפנות לחברה המתמחה בתחום? פניתם למקום הנכון , SOS Clean חברה מקצועית המתמחה

קרא עוד »

ניקוי ספות ברחובות

אם גם אתם מחפשים את השירותים של חברת ניקוי ספות מקצועית ברחובות והסביבה. כנראה, שגם לכם יש כתמים מלוכלכים ועקשנים שאתם רוצים להיפטר מהם. מומלץ

קרא עוד »

להזמנות והצעת מחיר

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם